Port Promowy Cavo

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Cavo- Trasy

Aferry.pl oferuje połączenia promowe na Elbę do portów Rio Marina i Portoferraio. Polaczenie do Cavo jest niedostępne na naszej stronie.

Cavo to mała wioska leżąca w północno - wschodniej części włoskiej wyspy Elby, na przeciw portu Piombino na głównym lądzie Włoch. Turyści mogą tu zobaczyć ruiny rzymskiej willi, zrelaksować się w licznych kawiarniach, barach lub pospacerować brzegiem morza. Cavo to doskonale miejsce do rozpoczęcia wycieczki po wyspie Elba. Elba znana jest z historii jako miejsce zesłania Napoleona Bonapartego. Caly jej obszar należy do Parku Narodowego Archipelagu Wysp Toskańskich, który zadziwia swoją piękną przyroda. W centrum wyspy dominuje Góra Capanne (ponad 1000 m n.p.m.) zwana dachem archipelagu toskańskiego.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Cavo
 • Port Promowy Cavo
 • Port Promowy Cavo

Terminal Promowy Cavo

Przewoźnik Toremar oferuje połączenie promowe z Cavo do Piombino, które jest najkrótszą trasą między Elbą a głównym lądem Włoch.

Dojazd do portu Cavo

Samochodem: Trasa SP33 z południa wyspy Elby. Port mieści się blisko centrum Cavo.

Cavo Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Toremar

Cavo, 57038, Rio Marina, Leghorn, Italy

Opinie

 • 14 Aug 2013
  Moby Lines
  • pozytywna ocena - trasa Piombino-Cavo trwa 40 minut, więc nie potrzeba żadnych dodatkowych udogodnień ani usług.

   Opinia dodana przez Robert Gorniak

 • 03 Jul 2013
  tak sobie
  • Wszystko ze średnim standardem. Nie potrzebne wprowadzenie ludzi w błąd informacją o przybyciu na prom 90 minut przed odpłynięciem, w zupełności wystarczy 30.

   Opinia dodana przez Marcin Kowalewski

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi