Promy Camellia Line

Promy Camellia Line
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Camellia Line - trasy

Przewoźnik Camellia Line oferuje rejsy przez Cieśninę Koreańską między Fukuoka/ Hakata (wyspa Kiusiu) a Busan w Korei Pd. Operator akceptuje wyłącznie pieszych lub pasażerów z rowerem.

Podróż powrotna w obie strony objęta jest 10% zniżką.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa co najmniej 2,5 godziny przed odpływem.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Camellia Line- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Camellia Line to czysta przyjemność

  Camellia Line - promy

  Flota Camellia Line wykorzystuje tradycyjne promy do przepraw pasażerskich. Na statkach znajduje się wiele udogodnień: sklepy, restauracje z kuchnią europejską, japońską i koreańską, salon gier, łaźnia, taras obserwacyjny oraz szeroki wybór kabin. Wśród akomodacji możemy wybrać lóżko/ futon 2 klasy w dzielonym pokoju, pokoje w pierwszej klasie w stylu europejskim lub japońskim oraz luksusowe apartamenty. Futon to rodzaj japońskiego posłania na specjalnych matach/ materacach na podłodze. Przewoźnik akceptuje wyłącznie pieszych lub pasażerów z rowerem.

  Praktyczne informacje

  • bagaż podręczny: jest bezpłatny, maks. 30kg i totalna suma wymiarów nie może przekraczać 2m.
  • bagaż rejestrowany: do 20kg płatny: w porcie Hakata/ Fukuoka 600 JPN (jen), każde dodatkowe 5kg to oplata 150JPN; w porcie Busan oplata 5000 KOR (won), a każde dodatkowe 5kg to dodatkowa oplata 1000 KOR
  • osoby niepełnosprawne muszą poruszać się na własnych wózkach inwalidzkich
  • psy są akceptowane, ale muszą posiadać odpowiednie dokumenty


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Camellia Line YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi