Port Promowy Cairns

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Cairns leży na wschodnim wybrzeży Półwyspu Jork w północno - wschodniej Australii nad Morzem Koralowym. Jest to najczęściej odwiedzane miejsce w Australia po Sydney, Melbourne i Brisbane za względu na położenie w strefie klimatu tropikalnego. Cairns mieści się w pobliżu Wielkiej Rafy koralowej, stąd podczas pobytu tutaj nie można pominąć rejsu na Green Island z Big Cat Green Island Reef Cruises. Opcjonalnie można tutaj wybrać wiele innych aktywności w obrębie rafy koralowej, jak snorkeling.

  • Port Promowy Cairns
  • Port Promowy Cairns
  • Port Promowy Cairns

Terminal Promowy Cairns

Z portu Cairns przewoźnik Big Cat Green Island Reef Cruises oferuje rejsy na jedną z wysp koralowych, Green Island. Całodzienna przeprawa promowa obejmuje 4-5h pobyt na wyspie Green Island.

Dojazd do portu Cairns

Cairns posiada bardzo dobre polaczenie drogowe (autostrada Bruce Highway) i kolejowe z Brisbane oddalonym o ok. 1700km. Poza tym autokary kursują z Cairns do większych miast w Australii.

Cairns Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi