Prom z Cairnryan do Belfast

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 5
  2 h 15 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Cairnryan do Belfast trasa promowa laczy Szkocja z Irlandia Polnocna i jest obecnie obslugiwana przez Stena Line. Oprócz porównania cen i czasu dla Cairnryan do Belfast, pokazemy Ci równiez wyniki dla Cairnryan do Larne i Liverpool Birkenhead do Belfast aby pomóc Ci dostac sie z Szkocja do Irlandia Polnocna w najlepszej chwili, za najlepsza cene.

Zarezerwuj prom z Cairnryan do Belfast z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Cairnryan. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Cairnryan - Belfast

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Cairnryan - Belfast, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Belfast

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Cairnryan do Belfast. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Cairnryan do Belfast, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Cairnryan do Belfast

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Cairnryan do Belfast

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Cairnryan do Belfast. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Cairnryan do Belfast jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Cairnryan do Belfast.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Cairnryan do Belfast jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 20 Jun 2017
  Zachowanie niektórych współpasażerów.
  • Irytowało mnie kładzenie się w butach na siedzeniach lub siedzenie w fotelach z nogami w butach opartych na siedzeniu naprzeciwko. Przecież później ktoś usiądzie na tym przybrudzonym już miejscu...w jasnym ubraniu...Brak kultury czy egoizm? A może to ja jestem źle wychowany...?

   Opinia dodana przez KONRAD

 • 14 Jun 2017
  Podróż do Irlandii Płn.
  • Miła i przyjemna podróż, jednak stanowczo za drogie bilety za przeprawę z samochodem...

   Opinia dodana przez KONRAD

 • 11 Aug 2014
  polecam
  • naprawde warto u nich zamawiac promy. polecam w100%

   Opinia dodana przez mariusz platko

 • 27 Aug 2012
  super podróż /superb trip
  • stena line is absolutely the best ferry company. Usualy a have used P&O and DFDS they were allright, but after trip with stena line I must say that stena is the best and the most confortable for family trips./ Stena line jest absolutnie najlepszą firmą promową. Zwykle używam P&O i DFDS i te firmy sa ok ale po podróży ze stena musze powiedzieć że Stena line jest najlepsza i najbardziej komfortowa dla rodzinnych podróży

   Opinia dodana przez Sebastian Kalka

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi