Prom z Cagliari do Civitavecchia

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 5 przejazdów tygodniowo
  13 h
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Cagliari do Civitavecchia

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Cagliari do Civitavecchia. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Cagliari do Civitavecchia jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Cagliari do Civitavecchia.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Cagliari do Civitavecchia jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 16 Jul 2014
  Positive feelings
  • In general, I evaluate this trip very positively. However, I must say Moby was far more better. - Boarding - I had to go to the office and wait 1 hour in queue for the tickets - Ferry - very old - Swimming pool - closed - Children corner - ridiculously small

   Opinia dodana przez Jacek

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi