Port Promowy Cagayan de Oro

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Cagayan de Oro to miasto położone na północnym wybrzeżu wyspy Mindanao nad zatoką Macajalar Bay. Miejsce znane przede wszystkim z raftingu i kajakarstwa po rzece Cagayan. Cagayan de Oro to prężnie rozwijający się ośrodek kultury, sztuki, handlu i turystyki. Znajduje się tu wiele mega centrów handlowych, np. SM City Cagayan de Oro. Warto odwiedzić tutaj także jeden z licznych parków, np. Gardens of Malasag Eco-Tourism Village - z tradycyjnymi filipińskimi domami lub katedrę Św. Augustyna.

  • Port Promowy Cagayan de Oro
  • Port Promowy Cagayan de Oro
  • Port Promowy Cagayan de Oro

Terminal Promowy Cagayan de Oro

Operator 2GoTravel oferuje połączenia promowe z Cagayan de Oro na wyspę Luzon do Manila, Na Wyspe Cebu oraz do Bacolod City na Wyspie Negros. Terminal znajduje się w J. Pacana St.,Puntod, Puntod Pier, Cagayan de Oro City.

Dojazd do portu Cagayan de Oro

Puntod Pier lezy na wschodnim wybrzeżu miasta w dzielnicy Puntod w północno - srodkowej części wyspy Mindanao. Po mieście możesz poruszać się taksówką, autobusem lub tradycyjnym filipińskim jeepney. Jest to kolorowy, amerykański, terenowy pojazd wojskowy, który wykorzystywany jest do przewozu ludzi.

.

Cagayan de Oro Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

2GO Travel

J. Pacana St., Puntod, Cagayan de Oro City, (Puntod Pier), Philippines

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi