Port Promowy Cagayan de Oro

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Cagayan de Oro to miasto położone na północnym wybrzeżu wyspy Mindanao nad zatoką Macajalar Bay. Miejsce znane przede wszystkim z raftingu i kajakarstwa po rzece Cagayan. Cagayan de Oro to prężnie rozwijający się ośrodek kultury, sztuki, handlu i turystyki. Znajduje się tu wiele mega centrów handlowych, np. SM City Cagayan de Oro. Warto odwiedzić tutaj także jeden z licznych parków, np. Gardens of Malasag Eco-Tourism Village - z tradycyjnymi filipińskimi domami lub katedrę Św. Augustyna.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Cagayan de Oro
  • Port Promowy Cagayan de Oro
  • Port Promowy Cagayan de Oro

Terminal Promowy Cagayan de Oro

Operator 2GoTravel oferuje połączenia promowe z Cagayan de Oro na wyspę Luzon do Manila, Na Wyspe Cebu oraz do Bacolod City na Wyspie Negros. Terminal znajduje się w J. Pacana St.,Puntod, Puntod Pier, Cagayan de Oro City.

Dojazd do portu Cagayan de Oro

Puntod Pier lezy na wschodnim wybrzeżu miasta w dzielnicy Puntod w północno - srodkowej części wyspy Mindanao. Po mieście możesz poruszać się taksówką, autobusem lub tradycyjnym filipińskim jeepney. Jest to kolorowy, amerykański, terenowy pojazd wojskowy, który wykorzystywany jest do przewozu ludzi.

.

Cagayan de Oro Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

2GO Travel

J. Pacana St., Puntod, Cagayan de Oro City, (Puntod Pier), Philippines

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi