Promy Buquebus Espana

Promy Buquebus Espana
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Od września 2007 Buquebus Espana został częścią przewoźnika promowego Balearia.

Balearia/ Buquebus Espana - trasy

Balearia/Buquebus Espana zapewnia bardzo szybkie połączenia promowe między Hiszpania a Marokiem i cieszy się zaufaniem swoich klientów oraz rzetelnością wykonywanych usług. Z Balearia/Buquebus Espana możesz popłynąć z Hiszpanii do Tangieru Med lub Ceuty.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Buquebus Espana- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Buquebus Espana to czysta przyjemność

  Ostatnie zmiany

  Od września 2007 Buquebus Espana został częścią przewoźnika promowego Balearia.


  Przewoźnik Balearia przeniósł wszystkie rejsy z Tangieru do Portu promowego Tanger-Med lezącego około 40 km od Tangieru. Zmiana portu skróci czas przepraw oraz da pasażerom więcej udogodnień w terminalu promowym.

  Balearia/ Buquebus Espana - promy

  Flota składa się z bardzo szybkich katamaranów, zapewniających bardzo szybka przeprawę na popularnej trasie z Hiszpanii do Maroka.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego że świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi