Port Promowy Budapeszt

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Miasto Budapeszt to stolica Węgier położona malowniczo nad Dunajem. Składa się z Budy i Obudy na prawym brzegu rzeki oraz z Pesztu na lewym brzegu. Budapeszt jest popularną destynacją turystyczną nie tylko na city break. Miasto szczyci się bogatą architekturą, parkami i łaźniami. Wiele obiektów znajduje się na liście UNESCO, np. Zamek Królewski w Budzie lub Plac Bohaterów. Warto przejść się po jednym z zabytkowych mostów, np. Most Łańcuchowy lub zrobić sobie piknik w parku na Wyspie Małgorzaty. Miłośnicy uzdrowisk mogą odwiedzić tu liczne łaźnie. Do najbardziej znanych należy Łaźnia Széchenyiego, która jest największym kompleksem term w Europie. Pobyt w Budapeszcie na pewno urozmaici rejs po Dunaju.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Budapeszt
  • Port Promowy Budapeszt
  • Port Promowy Budapeszt

Terminal Promowy Budapeszt

Przewoźnik Mahart Passnave oferuje krajobrazowe przeprawy po rzece Dunaj z Budapesztu do Wiednia.

Dojazd do portu w Budapeszcie

Samochodem. Trasa E60 z Wiednia lub Bratysławy. Port znajduje się w centrum miasta między mostami Erzsébet Bridge i Szabadság Bridge w Budapest International Landing Stage 3.port przy V. Belgrád rakpart.

Transport publiczny. Budapeszt ma bardzo gęstą sieć komunikacji miejskiej w tym autobusy, tramwaje i metro. Najbliższa stacja metra i przystanek tramwajowy to: Fővám tér. Najbliższe stacje kolejowe to: Budapest-Keleti pályaudvar oraz Budapest-Déli Pályaudvar.

Budapeszt Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Mahart Passnave

Budapest International Landing Stage 3.port, 1056 Budapest, Hungary

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi