Promy Brittany Ferries

Promy Brittany Ferries
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Wszystkie najtańsze oferty i najnowsze oferty na promy do Brittany!

Regulamin:

Jednodniowe wycieczki do Francji od 24 £ za osobę.
Z zastrzeżeniem warunków. Wyklucz rejsy: Portsmouth do St. Malo Piątek 15 grudnia i St. Malo do Portsmouth Sobota, 16 grudnia; Wszystkie rejsy od / czwartek, czwartek, 20 grudnia do / środa 2 stycznia 2019; Portsmouth do St. Malo Piątek 8 marca i St. Malo do Portsmouth Sobota, 9 marca. W zależności od dostępności, ograniczonej przestrzeni i zmiennej alokacji miejsca. Tylko nowe rezerwacje online. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie. Podróż musi się rozpocząć w Wielkiej Brytanii. Oferta jest ważna tylko wtedy, gdy pasażerowie spędzają 24 godziny we Francji. Rezerwacje muszą być dokonane co najmniej 24 godziny przed odlotem. Minimum 2 osoby są wymagane / obciążone rezerwacjami towarzyszącymi pojazdom, z wyłączeniem motocykli i rowerów. Pojazdy o długości powyżej 6 metrów, przyczepy i przyczepy kempingowe oraz zwierzęta są wyłączone z oferty. Rezerwacje będą podlegały zmianom (mogą obowiązywać opłaty), ale nie zostaną zwrócone w przypadku anulowania rezerwacji.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 45 minut przed odplywem promu dla pasazerow. Jednakze dla pasazerow ze specjalnymi wymaganiami my polecamy stawic sie na odprawie przynajmniej 60 minut przed odpylywem.

Trasy:
20
Najkrótsze przejście:
Cherbourg - Poole
4 h 30 min
Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Brittany Ferries- Trasy

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z Brittany Ferries to czysta przyjemność

Kup bilet na promy do Francji, Hiszpanii, Irlandii z Brittany Ferries; płyń do Plymouth, Roscoff, Cherbourg, Santander, Bilbao z AFerry.pl

Brittany Ferries - trasy

Brittany Ferries jest wiodącym operatorem promowym w zachodniej części kanału La Manche. Promy tego przewoźnika pływają między Anglią a Francją, Irlandia i Hiszpania. Promy Britanny Ferries zabiorą cię miedzy innymi do portów: Santander, Bilbao, Plymouth, Cork i Cherbourg. AFerry.pl zawsze stara się mieć promocje na trasy z Britanny Ferries, abyś jeszcze bardziej mógł cieszyć się z planowanej przeprawy.

Ostatnie zmiany

Brittany Ferries 25.03.2014 otwiera ekonomiczne połączenia do Francji i Hiszpanii na trasach Portsmouth - Le Havre i Portsmouth - Santander. Serwis będzie nosił nazwę Brittany Ferries Economie.


Sezonowy rozkład promów Brittany Ferries

Niektóre trasy promowe Brittany Ferries maja sezonowy rozkład rejsów:

 • Promy Portsmouth - Bilbao
  Kiedy kursują promy? od kwietnia 2011
 • Promy Portsmouth - Caen
  Kiedy kursują promy? marzec - listopad
 • Promy Portsmouth do Cherbourg
  Kiedy kursują promy? marzec - listopad
 • Promy Plymouth - St. Malo
  Kiedy kursują promy? od polowy listopada - polowa marca

Dokładne informacje o wszystkich godzinach połączeń promowych Britanny Ferries znajdziesz pod Brittany Ferries - Informacje o przeprawach i rozkłady promów


Brittany Ferries - promy

Promy Brittany Ferries spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającym pasażerom. Baza noclegowa, gastronomiczna i rozrywkowa są na bardzo wysokim poziomie. Pasażerowie znajdą tam między innymi kino. Na trasie Plymouth - Roscoff pływa ekskluzywny prom Amorique. W marcu 2010 wprowadzono do użycia również nowy statek mv Cap Finistère na trasach Portsmouth - Cherbourg, Santander.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi