Port Promowy Boston

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Boston- Trasy

Boston leży na polnocno - wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych nad Atlantykiem, stolica stanu Massachusetts. Jest to jedno z najstarszych miast w USA. Dawniej miejsce znaczących wydarzeń związanych z Rewolucją Amerykańską, np. Herbatka bostońska . Obecnie to prężny ośrodek finansowy, centrum zaawansowanych technologii, rozwoju sztucznej inteligencji, kultury oraz miasto licznych uniwersytetów. Na obszarze metropolii Boston znajduje się słynny uniwersytet Harvard. Do popularnych atrakcji należą: Faneuil Hall - budynek, w którym odbyło się wiele znanych przemów nawołujących do niepodległości Ameryki, wieżowce, Muzeum Nauki, dzielnica teatrów, Fenway Park - stadion baseballowy lub park Boston Common. Podczas pobytu w Boston warto wybrać się na wycieczkę statkiem wzdłuż wybrzeża, m.in do Salem.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Boston
  • Port Promowy Boston
  • Port Promowy Boston

Terminal Promowy Boston

Z Portu Boston kursują promy Boston Harbour Ferries do portów w Salem i Provincetwon.

Dojazd do portu Boston

Boston ma bardzo dobrze rozwinięta infrastrukturę transportu publicznego. Autobus i metro obsługiwane są przez MBTA. Z centrum miasta zabierz niebieską linie (MBTA Blue Line) do Aquarium Station. Terminal znajduje się niedaleko Faneuil Hall na Long Wharf, Boston.

Boston Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Boston Harbour Cruises

1 Long Wharf, Boston,, MA 02110, USA

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi