Promy BornholmerFærgen

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

BornholmerFærgen - trasy

Duński przewoźnik promowy BornholmerFærgen obsługuje połączenia między wyspami duńskimi Bornholm a Zelandia oraz Szwecją i niemiecką wyspą Rugia. Dzięki Aferry.pl kupisz tanie bilety na przeprawy z BornholmerFærgen lub znajdziesz oferty specjalne.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa dla wszytskich pasazerow Bornholmstrafikken konczy sie na 20 minut przed planowanym wyplynieciem z portu. Bornholmstrafikken uzywa automatycznej odprawy, do ktorej potrzebny jest numer referencyjny.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z BornholmerFærgen to czysta przyjemność

Ostatnie zmiany

Przewoźnik promowy Bornholmstrafikken zmienił ostatnio nazwę na BornholmerFærgen, która jest oficjalną nazwą duńskiego armatora Bornholmstrafikken.


BornholmerFærgen - promy

Bornholmstrafikken maja w swojej flocie nowoczesne statki, zapewniające wygodę oraz dobra bazę gastronomiczna podczas rejsu po Bałtyku. Do fluty należą promy: the H/F Villum Clausen, the M/F Povl Anker i the M/S Hammerodde.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, ze jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem BornholmerFærgen. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerów i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

wideo

Promy BornholmerFærgen YouTube wideo

Opinie

 • 23 Aug 2017
  Nice trip
  • Nothing to add

   Opinia dodana przez KRZYSZTOF

 • 07 Sep 2016
  Polecam dla rodzin z maluchami
  • Warto nadłożyć drogi. Zapomnij o Kołobrzegu gdzie katamaran Jantar ma przemiłą obsługę, ale buja i rejs jest niepewny bo zależy od pogody. Jadąc pamiętaj o dokumentach i KORKU w sezonie na ostatnich 30km dojazdu. Weź zapas minimum 60 minut albo więcej.

   Opinia dodana przez Romek

 • 08 Jul 2016
  Miła podróz
  • Podroż bardzo udana, szybka odprawa, bez zbędnych formalności,komfort podroży odpowiedni, jedyny minus to zapach paliwa spalanego przez statek na niższych pokładach, na górnym pokładzie już nieodczuwalny.

   Opinia dodana przez Anon

 • 08 Jun 2016
  Krótki rejs
  • Bez znajomości języków niemieckiego, duńskiego czy angielskiego bez problemów dotarłem do dobrze oznaczonego terminalu, będąc po drodze sprawnie odprawiony przez miłą obsługę terminalów w Sassnitz i Ronne. Prom z wygodnymi fotelami.

   Opinia dodana przez Krzysztof

 • 20 Jul 2015
  Wyprawa na Bornholm
  • Wyjazd super, jedyne zastrzeżenia to takie że podczas odprawy w Sassnitz i w Ronne nie można porozumieć się w języku polskim. Wszyscy mili, uśmiechają się ale jednak jak nie znasz niemieckiego, to sytuacja się komplikuje.

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi