Promy BornholmerFærgen

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

BornholmerFærgen - trasy

Duński przewoźnik promowy BornholmerFærgen obsługuje połączenia między wyspami duńskimi Bornholm a Zelandia oraz Szwecją i niemiecką wyspą Rugia. Dzięki Aferry.pl kupisz tanie bilety na przeprawy z BornholmerFærgen lub znajdziesz oferty specjalne.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z BornholmerFærgen to czysta przyjemność

Ostatnie zmiany

Przewoźnik promowy Bornholmstrafikken zmienił ostatnio nazwę na BornholmerFærgen, która jest oficjalną nazwą duńskiego armatora Bornholmstrafikken.


BornholmerFærgen - promy

Bornholmstrafikken maja w swojej flocie nowoczesne statki, zapewniające wygodę oraz dobra bazę gastronomiczna podczas rejsu po Bałtyku. Do fluty należą promy: the H/F Villum Clausen, the M/F Povl Anker i the M/S Hammerodde.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, ze jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem BornholmerFærgen. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerów i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

Informacja o odprawie

Odprawa dla wszytskich pasazerow Bornholmstrafikken konczy sie na 20 minut przed planowanym wyplynieciem z portu. Bornholmstrafikken uzywa automatycznej odprawy, do ktorej potrzebny jest numer referencyjny.

wideo

Promy BornholmerFærgen YouTube wideo

Opinie

 • 23 Aug 2017
  Nice trip
  • Nothing to add

   Opinia dodana przez KRZYSZTOF

 • 07 Sep 2016
  Polecam dla rodzin z maluchami
  • Warto nadłożyć drogi. Zapomnij o Kołobrzegu gdzie katamaran Jantar ma przemiłą obsługę, ale buja i rejs jest niepewny bo zależy od pogody. Jadąc pamiętaj o dokumentach i KORKU w sezonie na ostatnich 30km dojazdu. Weź zapas minimum 60 minut albo więcej.

   Opinia dodana przez Romek

 • 08 Jul 2016
  Miła podróz
  • Podroż bardzo udana, szybka odprawa, bez zbędnych formalności,komfort podroży odpowiedni, jedyny minus to zapach paliwa spalanego przez statek na niższych pokładach, na górnym pokładzie już nieodczuwalny.

   Opinia dodana przez Anon

 • 08 Jun 2016
  Krótki rejs
  • Bez znajomości języków niemieckiego, duńskiego czy angielskiego bez problemów dotarłem do dobrze oznaczonego terminalu, będąc po drodze sprawnie odprawiony przez miłą obsługę terminalów w Sassnitz i Ronne. Prom z wygodnymi fotelami.

   Opinia dodana przez Krzysztof

 • 20 Jul 2015
  Wyprawa na Bornholm
  • Wyjazd super, jedyne zastrzeżenia to takie że podczas odprawy w Sassnitz i w Ronne nie można porozumieć się w języku polskim. Wszyscy mili, uśmiechają się ale jednak jak nie znasz niemieckiego, to sytuacja się komplikuje.

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi