Promy Bluebridge

 • Kup bilet na prom z Bluebridge
  Kup bilet na prom z Bluebridge

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Bezpieczna rezerwacja
  Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Podróżuj komfortowo
  Podróżuj komfortowo

  Przeprawa z Bluebridge to czysta przyjemność

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilet na promy między wyspami Północną i Południową w Nowej Zelandii z Bluebridge

Bluebridge - trasy

Operator promowy Bluebridge kursuje przez Cieśninę Cooka między Wyspa Północną i Południową w Nowej Zelandii. Podróż na trasie Wellington - Picton zajmuje ok. 3 godzin i nazywana jest jedną z najbardziej malowniczych przepraw promowych na świecie. Przewoźnik oferuje aż do 6 połączeń dziennie. Sprawdź też promocje na te trasy na AFerry.pl!

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale równie porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Promy Bluebridge- Trasy

Bluebridge - promy

Bluebridge posiada 2 statki w tym The Strait Feronia orazthe Straitsman. Na pokładach promów znajduje się wiele udogodnień: kąciki dla pracujących (workstations), kawiarnie, restauracje, taras widokowy, sale dla rodzin, sala kinowa, itd. Ze statku przy pięknej pogodzie zobaczymy piękne widoki na wybrzeże, plaże i zielone wzgórza. Przy odrobine szczęścia można też obserwować delfiny i wieloryby.

Użyteczne informacje

Firmy Avis, Budget, Europcar, Hertz i Thrifty, wypożyczające samochody, nie zezwalają na przeprawę swoich samochodów z Interislander. Oddziały w/w wypożyczalni znajdują się w portach w Wellingtonie i Picton, dlatego nie ma potrzeby ich przewozu między wyspami.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

4 z 5 gwiazdek na podstawie 1 opini
Promy Bluebridge

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Informacja o odprawie

Odprawa promowa co najmniej 1h przed odpłynięciem promu dla pasażerow z pojazdem, natomiast dla pieszych pasażerow 45min.

Promy Bluebridge - Porty

Nowa Zelandia

 • Picton

  - Adres portu: 1 Lagoon Road, Picton

  New Zealand

  Port Picton

 • Wellington

  - Adres portu: 50 Waterloo Quay, Wellington
  Wellington 6011
  New Zealand

  Port Wellington

Opinie

 • 22 Dec 2017
  przeprawa z samochodem
  • Warto doplacić i przeprawic sie z samochodem. Przeprawa z duzym bagazem bedzie uciazliwa. Nie koniecznie ma sens doplata do kabiny. Jedzenie to glownie ciezka kuchnia brytyjska - jajka na bekonie, parowki i fasola. Sa tez kanapki kawa, herbata, piwo. Ceny rozsadne.

   Opinia dodana przez KAZIMIERZ RAJCZYK