Promy Bintan Resort Ferries

Promy Bintan Resort Ferries
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Bintan Resort Ferries - trasy

Przewoźnik Bintan Resort Ferries oferuje rejsy przez Cieśninę Singapurską między portem Tanah Merah w Singapurze a Bandar Bentan Telani na malowniczej wyspie Bintan w Indonezji. Operator akceptuje wyłącznie pieszych pasażerów.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

odprawa dla wszystkich pasazerow jest co najmniej 40 minut przed odplynieciem

Trasy:
2
Najkrótsze przejście:
Bandar BentanTelani - Tanah Merah
1 h
Najpopularniejsza trasa:

Promy Bintan Resort Ferries- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Bintan Resort Ferries to czysta przyjemność

Bintan Resort Ferries - promy

Flota Bintan Resort Ferries obejmuje 3 nowoczesne promy; Wan Seri Beni & Wan Sendari, Aria Bupala i Indera Bupala. Na dwóch pierwszych statkach można wykupić miejsce siedzące w luksusowej klasie Emerald Class. Na pokładach można zjeść w barze BRF Deli.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

Promy Bintan Resort Ferries YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi