Port Promowy Bimini

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Bimini to mała grupa wysepek należąca do archipelagu Bahamy, położna ok. 75km na wschód od Miami. Miejsce jest popularnym rajem dla wędkarzy. Okoliczne wody mają dużo ryb. Ernest Hemingway wziął inspiracje do napisania książki "Stary człowiek i morze" właśnie podczas pobytu na Bimini. W północnej części Bimini mieści się wiele ośrodków wypoczynkowych pod wspólną nazwą Resorts World Bimini. Na turystów czeka tu wiele atrakcji, także dla najmłodszych. Można tu np, wiać udział w łowieniu ryb, nurkować, relaksować się na plaży, wybrać się na wycieczkę krajoznawczą po wyspie, itp. Nie brakuje tu punktów gastronomicznych i barów z orzeźwiającymi napojami.

  • Port Promowy Bimini
  • Port Promowy Bimini
  • Port Promowy Bimini

Terminal Promowy Resorts World Bimini

Z Terminalu F w Port Miami można popłynąć w dzienny (10h) rejs do Resorts World Bimini na Bahamach. Dzienna przeprawa promowa obejmuje 3h pobyt w Resorts World Bimini na północnej wyspie Bimini (North Bimini).

Bimini Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

FRS Caribbean

Resorts World Bimini, Dock., North Bimini, Alice Town, Bahamas, Bahamas

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi