Port Promowy Batam

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Batam- Trasy

Wyspa Batam to wyspa, a zarazem największe miasto archipelagu Riau w Indonezji. Leży ok 20km na południe od Singapuru. Tropikalny klimat przyciąga tutaj wielu turystów głównie z Malezji. Batam nazywany jest często bramą wjazdową do Indonezji. Batam znany jest z burzliwego życia nocnego i hazardu.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Batam
  • Port Promowy Batam
  • Port Promowy Batam

Terminale Promowe na Wyspie Batam

Batam posiada kilka terminali promowych zlokalizowanych na północnym wybrzeżu wyspy.

Terminal promowy Batam

Operator Wavemaster, Majestic Fast Ferries i Batam Fast Ferry oferują połączenia promowe z Singapuru Harbourfront na Batam do portu Batam na północno - środkowym wybrzeżu.

Terminal promowy Harbour Bay

Batam Fast Ferry oferuje połączenia promowe z Singapuru Harbourfront na Batam do portu Harbour Bay na północno - środkowym wybrzeżu.

Terminal promowy Sekupang

Operator Batam Fast Ferry i Majestic Fast Ferries oferuje połączenia promowe z Singapuru Harbourfront na Batam do portu Sekupang na północno - zachodnim wybrzeżu. Resorty: KTM Resort Batam, Sijori Resort, Batam Hill Golf Resort, Indah Puri Golf resort iSouth Link Golf Resort. Tutaj można się przesiąść na promy na Sumatrę.

Terminal promowy NongsaPura

Operator Batam Fast Ferry oferuje połączenia promowe z Singapuru Tanah Merah na Batam do portu Sekupang na północno - wschodnim wybrzeżu. Resorty: Batam View Beach Resort, Turi Beach Resort, Palm Spring Golf Resort i Tering Bay Golf Resort.

Dojazd do portu Batam

Port leży na środkowo - północnym wybrzeżu wyspy Batam w mieście o tej samej nazwie. W mieście Batam można skorzystać z autobusów linii: Sunlong lub King Long .

Batam Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Batam Fast Ferry

Batam Center Ferry Terminal, , Indonesia

Majestic Fast Ferry

Batam Center Ferry Terminal, , Indonesia

Sindo Ferry

Batam Center Ferry Terminal, Lubuk Baja Timur, Tlk. Tering, Batam Kota, Kota Batam, Kepulauan Riau, , Indonesia

WaveMaster

Batam Center Ferry Terminal, , Indonesia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi