Promy Batam Fast Ferry

Promy Batam Fast Ferry
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Batam Fast Ferry - trasy

Przewoźnik Batam Fast Ferry oferuje rejsy przez Cieśninę Singapurską między portem Tanah Merah i Harbourfront w Singapurze a Wyspą Batam w Indonezji. Operator kursuje to 4 portow na wyspie: Batam, Harbour Bay, Sekupang i NongsaPura. Operator akceptuje wyłącznie pieszych pasażerów.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 60 minut przed odpłynięciem promu.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Batam Fast Ferry- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Batam Fast Ferry to czysta przyjemność

  Batam Fast Ferry - promy

  Flota Batam Fast Ferry obejmuje 35 nowoczesnych klimatyzowanych promów - katamaranów z wieloma udogodnieniami jak bar, TV, sala VIP.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi