Prom z Bari do Igumenitsa

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 1
  11 h 30 min
  Sprawdź cenę
 • 7 przejazdów tygodniowo
  8 h 30 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

 • 6 przejazdów tygodniowo
  16 h 30 min
  Sprawdź cenę
 • 2 przejazdów tygodniowo
  7 h 50 min
  Sprawdź cenę
 • Brindisi - Patras
  2 przejazdów tygodniowo
  16 h
  Sprawdź cenę

Bari do Igumenitsa trasa promowa laczy Wlochy z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez ANEK Superfast i Ventouris Ferries. Oprócz porównania cen i czasu dla Bari do Igumenitsa, pokazemy Ci równiez wyniki dla Bari do Patras i Brindisi do Igoumenitsa aby pomóc Ci dostac sie z Wlochy do Grecja w najlepszej chwili, za najlepsza cene.

Zarezerwuj prom z Bari do Igumenitsa z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Bari. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Bari - Igumenitsa

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Bari - Igumenitsa, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Igumenitsa

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Bari do Igumenitsa. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Bari do Igumenitsa, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Bari do Igumenitsa

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Bari do Igumenitsa

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Bari do Igumenitsa. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Bari do Igumenitsa jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Bari do Igumenitsa.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Bari do Igumenitsa jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi