Prom z Bari do Dubrownika

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 1 przejazdów tygodniowo
  11 h
  Sprawdź cenę

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Bari do Dubrownik

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Bari do Dubrownik. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Bari do Dubrownik jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Bari do Dubrownik.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Bari do Dubrownik jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 10 Sep 2019
  rejs
  • odprawa promowa bardzo długa, opóźnienie ponad godzinne,ale na promie wszystko ok, piękne widoki zwłaszcza przy wpływaniu do Dubrownika,polecam latem otwarty pokład, można podziwiać delfiny

   Opinia dodana przez PATRYCJA

 • 15 Jun 2015
  Friendly journey
  • Good inside cabin for four person. Departure and arrive in time.

   Opinia dodana przez Witold Malinowski

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi