Port Promowy Barcelona

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Aferry.pl oferuje liczne połączenia promowe z Barcelony z przewoźnikami Balearia, Acciona czy Grimaldi.

Miasto Barcelona znajduje się w północno - wschodniej Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym. Rozwinęło się z kolonii rzymskiej założonej w 3 wieku p.n.e. Najważniejszymi miejscami sa La Rambla - najsłynniejsza aleja Barcelony łącząca Plaça de Catalunya z portem, piękna promenada z licznymi barami, restauracjami. Oprócz tego trzeba zobaczyć Sagrada Familia - Świątynia Pokutna Świętej Rodziny, słynne dzieło Gauciego. Budowla jest wciąż w stanie budowy od 1882r. W krajobraz Barcelony wpisane jest wiele zabytków architektury, które konkurują z współczesną zabudową. co jednakże dodaje uroku całemu miastu.

Barcelona- Trasy

  • Port Promowy Barcelona
  • Port Promowy Barcelona
  • Port Promowy Barcelona

Terminal Promowy Barcelona

Jeden z większych portów w Europie. Usytuowany na południowym końcu słynnej La Rambla, ok. 1,2 km od centrum miasta. Port posiada 4 główne terminale pasażerskie, obsługiwane przez Balearia, SNCM, Grandi Navi Veloci, Grimaldi Lines and Trasmediterranea. Z Barcelony wypłyniesz w rejs do Majorki, Minorki, Ibizy i Włoch oraz do Maroka do portu Tanger Med. Port ma bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę turystyczną.

Dojazd do portu Barcelona

Samochodem: Trasa D-!0 ciągnąca się wzdłuż wybrzeża Barcelony. W Barcelonie jest bardzo dużo taksówek, które szybko dowiozą cię w każdą część miasta.

Pociągiem: Z najbliższej stacji metra w Drassanes (zielona linia L3), ok. 20 min pieszo do portu. Ze stacji metra kursują też specjalne autobusy do Pomnika Krzysztofa Kolumba w porcie.

Barcelona Mapa

Zobacz mapę

Adres portu