Port Promowy Barcelona

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Barcelona- Trasy

Aferry.pl oferuje liczne połączenia promowe z Barcelony z przewoźnikami Balearia, Acciona czy Grimaldi.

Miasto Barcelona znajduje się w północno - wschodniej Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym. Rozwinęło się z kolonii rzymskiej założonej w 3 wieku p.n.e. Najważniejszymi miejscami sa La Rambla - najsłynniejsza aleja Barcelony łącząca Plaça de Catalunya z portem, piękna promenada z licznymi barami, restauracjami. Oprócz tego trzeba zobaczyć Sagrada Familia - Świątynia Pokutna Świętej Rodziny, słynne dzieło Gauciego. Budowla jest wciąż w stanie budowy od 1882r. W krajobraz Barcelony wpisane jest wiele zabytków architektury, które konkurują z współczesną zabudową. co jednakże dodaje uroku całemu miastu.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Ibiza - Barcelona
(Trasmediterranea)
836 zł
  • Zarezerwowany : poniedziałek, 7 września 2020
  • Podróż: niedziela, 13 września 2020 (W jedną stronę)
  • Samochód osobowy + 1

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Barcelona
  • Port Promowy Barcelona
  • Port Promowy Barcelona

Terminal Promowy Barcelona

Jeden z większych portów w Europie. Usytuowany na południowym końcu słynnej La Rambla, ok. 1,2 km od centrum miasta. Port posiada 4 główne terminale pasażerskie, obsługiwane przez Balearia, SNCM, Grandi Navi Veloci, Grimaldi Lines and Trasmediterranea. Z Barcelony wypłyniesz w rejs do Majorki, Minorki, Ibizy i Włoch oraz do Maroka do portu Tanger Med. Port ma bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę turystyczną.

Dojazd do portu Barcelona

Samochodem: Trasa D-!0 ciągnąca się wzdłuż wybrzeża Barcelony. W Barcelonie jest bardzo dużo taksówek, które szybko dowiozą cię w każdą część miasta.

Pociągiem: Z najbliższej stacji metra w Drassanes (zielona linia L3), ok. 20 min pieszo do portu. Ze stacji metra kursują też specjalne autobusy do Pomnika Krzysztofa Kolumba w porcie.

Barcelona Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Algerie Ferries

Estación Marítima, Muelle de San Beltrán, C.P. 08039, Spain

Balearia

Estación Marítima Drassanes, s/n, 08039, Spain

Grandi Navi Veloci

Estación Maritima, Terminal Muelle Costa, Barcelona, 08039, Spain

Grimaldi Lines

Estación Maritima, Barcelona, 08039, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima, Muelle de San Beltrán, C.P. 08039, Spain

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi