Prom z Barcelony do Palmy

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 6 przejazdów tygodniowo
  7 h 29 min
  Sprawdź cenę
 • 6 przejazdów tygodniowo
  6 h 30 min
  Sprawdź cenę

Tanie ceny Barcellona do Palma

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Barcellona do Palma

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Barcellona do Palma. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Barcellona do Palma jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Barcellona do Palma.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Barcellona do Palma jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 15 Aug 2013
  COLD
  • Very cold outside in the open sea, despite a huge storm was warmer than in the cabins. Service claimed that you can not increase the temperature. Ever slamming the door of the cabin does not allow to sleep.

   Opinia dodana przez Wojciech Wypchlo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi