Port Promowy Bintan

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Bandar Bentan Telani- Trasy

Oferty Specjalne

Wyspa Bintan to największa wyspa indonezyjskiego archipelagu Riau. Leży ok 40km na południe od Singapuru i na wschód od Wyspy Sumatra. Jest to popularne miejsce wypoczynkowe dla Singapurczyków szczególnie w resortach Bintan Resorts. Bintan Resorts zajmują większość północnego wybrzeża na obszarze 23tys. ha. Turyści mają do dyspozycji, m.in. piękne plaże, tropikalną pogodę i zabytki z chińskiej kultury.

  • Port Promowy Bintan
  • Port Promowy Bintan
  • Port Promowy Bintan

Terminale Promowe na Wyspie Bintan

Na Wyspie Bintan znajduje się kilka terminali promowych.

Terminal promowy Bandar Bentan Telani

Operator Bintan Resort Ferries oferuje połączenia promowe z Bandar Bentan Telani na wyspie Bintan w Indonezji do Tanah Merah w Singapurze. Resorty: Bintan Resorts.

Terminal promowy Tanjung Pinang

Operator Majestic Fast Ferries oferuje połączenia promowe z Tanah Merah w Singapurze do Tanajung Pinang na południowo - wschodnim wybrzeżu wyspy. Resorty: Pelangi Hotel&Resort.

Dojazd do portu Bandar Bentan Telani

Port leży na północnym wybrzeżu wyspy Bintan.

Bandar Bentan Telani Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Bintan Resort Ferries

Bandar Bentan Telani, Bintan Island, Indonesia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi