Port Promowy Baltiysk

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Połączenie promowe Bałtyjsk - Sassnitz jest tymczasowo zamknięte. proszę skorzystać z wyszukiwarki obok, aby znaleźć alternatywną trasę.

Miasto Bałtyjsk jest najbardziej na zachód wysuniętym miastem w Rosji, leżące w obwodzie kaliningradzkim nad Zalewem Wiślanym. Ze względu na swe strategiczne położenie Baltiysk (Bałtyjsk) był celem licznych podbojów. W czasie II wojny światowej był głównym ośrodkiem szkolenia załóg łodzi podwodnych (U-Bootow). Z charakterystycznych budowli zachowała się tu latarnia morska oraz liczne budynki pozostałe po porcie wojennym.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Baltiysk
  • Port Promowy Baltiysk
  • Port Promowy Baltiysk

Terminal Promowy Baltiysk

Jeden terminal obsługuje pasażerow i fracht. DFDS Seaways 2 razy w tygodniu przewozi na swoich promach podróżnych udających się do niemieckiego Sassnitz.

Podróżni udający się promem do Baltiysk są zobowiązani przedstawić ważną wizę, uprawniająca ich do pobytu na terenie Rosji. Brak wizy może uniemożliwić zejście na ląd.

Dojazd do portu Baltiysk

Samochodem: Trasa E77 z północnych granic Polski (okolice Braniewa) do Kaliningradu a następnie drogą A193 do Baltiysk.

Pociągiem/ Autobusem: lokalne pociągi i autobusy dowiozą cię do portu. Główna linia kolejowa biegnie z Kaliningradu.

Baltiysk Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi