Port Promowy Bali

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Wyspa Bali położna jest w południowej części Indonezji między wsypami Jawa i Lombok oraz w pobliżu równika. Turystów przyciąga tu egzotyczna kultura i tropikalny klimat. Bali to popularna w światowej skali destynacja dla surferów. Poza tym nie brakuje tu pięknych plaż, ciekawych zabytków architektury, np. świątynia hinduska Ulun Danu Temple. Warto zobaczyć tu chociażby jeden z balijskich tańców jak kecak - taniec małp podczas jednego z licznych festiwali. Bali leży też w trójkącie koralowym, co stwarza doskonale warunki do nurkowania i snorkeling. Stolicą wsypy jest Denpasar.

Bali- Trasy

  • Port Promowy Bali
  • Port Promowy Bali
  • Port Promowy Bali

Terminale promowe na Bali

Bali Ferry oferuje tu połączenia do okolicznych wysp z trzech różnych terminali:Terminal Serangan znajduje się w południowej części wyspy (na południe od Denpasar) ok. 20 min od popularnych miejsc turystycznych: Kuta, Legian, Seminayek, Jimbaran i Nusa Dua. Rejsy na wyspę Lombok/ Teluk Kode i Gili Trawangan.
Terminal Sanur Jetty leży na wschód od Denpasar na południowo - wschodnim wybrzeżu wyspy. Rejsy na wyspę Lembongan i Lombok/ Senggigi Harbour.
Terminal Padang Bay mieści się na srodkowo - wschodnim wybrzeżu wyspy w pobliżu Candidasa. Rejsy na wyspę Gili Trawangan.

Dojazd do portów na Bali

Popularnym środkiem transportu na wyspie jest moped.

Bali Mapa

Zobacz mapę

Adres portu