Port Promowy Bali

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Bali- Trasy

Oferty Specjalne

Wyspa Bali położna jest w południowej części Indonezji między wsypami Jawa i Lombok oraz w pobliżu równika. Turystów przyciąga tu egzotyczna kultura i tropikalny klimat. Bali to popularna w światowej skali destynacja dla surferów. Poza tym nie brakuje tu pięknych plaż, ciekawych zabytków architektury, np. świątynia hinduska Ulun Danu Temple. Warto zobaczyć tu chociażby jeden z balijskich tańców jak kecak - taniec małp podczas jednego z licznych festiwali. Bali leży też w trójkącie koralowym, co stwarza doskonale warunki do nurkowania i snorkeling. Stolicą wsypy jest Denpasar.

  • Port Promowy Bali
  • Port Promowy Bali
  • Port Promowy Bali

Terminale promowe na Bali

Bali Ferry oferuje tu połączenia do okolicznych wysp z trzech różnych terminali:Terminal Serangan znajduje się w południowej części wyspy (na południe od Denpasar) ok. 20 min od popularnych miejsc turystycznych: Kuta, Legian, Seminayek, Jimbaran i Nusa Dua. Rejsy na wyspę Lombok/ Teluk Kode i Gili Trawangan.
Terminal Sanur Jetty leży na wschód od Denpasar na południowo - wschodnim wybrzeżu wyspy. Rejsy na wyspę Lembongan i Lombok/ Senggigi Harbour.
Terminal Padang Bay mieści się na srodkowo - wschodnim wybrzeżu wyspy w pobliżu Candidasa. Rejsy na wyspę Gili Trawangan.

Dojazd do portów na Bali

Popularnym środkiem transportu na wyspie jest moped.

Bali Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Bali Ferry (Liva Group HK Limited)

Padang Bai Pier, Padang Bai, Bali, 80871, Indonesia

BlueWater Express

Jl.Silayukti, Central Parkir Silayukti, Padang Bai, Padangbai, Karangasem, Karangasem Regency, Bali , 80801, Indonesia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi