Promy Balearia

Promy Balearia
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Balearia - trasy

Balearia jest wiodącym promowym przewoźnikiem hiszpańskim obsługującym połączenia między głównym lądem Hiszpanii, Balearami a Afryką Północną. Dzięki AFerry.pl kupisz bilety na liczne przeprawy po Morzu Śródziemnym w tym do: Palmy, Alcudia, Ibizy, Mahon, Formentery, Tangieru Med i innych.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa ma miejsce co najmniej 60 minut przed odlotem dla pasażerów pieszych i 90 minut przed odlotem dla wszystkich pozostałych pasażerów. Na trasie Sète-Nador w przypadku odlotów z Sète odprawa odbywa się 5 godzin przed odlotem, a dla wylotów z Nador - 6 godzin przed odlotem dla wszystkich pasażerów.

Trasy:
28
Najkrótsze przejście:
Formentera - Ibiza
28 min
Najpopularniejsza trasa:

Promy Balearia- Trasy

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z Balearia to czysta przyjemność

Ostatnie zmiany

Uwaga: Przewoźnik Balearia przeniósł wszystkie rejsy z Tangieru do Portu promowego Tanger-Med lezącego około 40 km od Tangieru. Zmiana portu skróci czas przepraw oraz da pasażerom więcej udogodnień w terminalu promowym.

Balearia - promy

Balearia wprowadziła w użycie nowe promy pod nazwą Balearia+ o wysokim standardzie. Poza tym w barwach Balearia pływają również promy Martin i Soler.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem Balearia. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Kupując bilet na Aferry.pl możesz bezpłatnie zabrać tylko jednego psa lub kota na pokład promu Balearia. Pamiętaj, że musisz poinformować osoby na odprawie w porcie, że podróżujesz ze swoim ulubieńcem.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

wideo

Promy Balearia YouTube wideo

Opinie

 • 23 Jun 2019
  5
  • Darmowe Wi-Fi dostępne przez 30 min. Podróż uważam za komfortową i udaną

   Opinia dodana przez MONIKA

 • 29 Apr 2019
  OK
  • Podróż o czasie, bezpłatna zmiana godziny wypłynięcia. Polecam.

   Opinia dodana przez Anon

 • 29 Apr 2019
  Całkiem dobrze
  • Odprawa sprawna, możliwość bezpłatnej zmaiany godziny wypłynięcia. podróż o czasie.

   Opinia dodana przez Anon

 • 04 Feb 2019
  Algeciras-Ceuta-Algeciras
  • Drogie bilety.

   Opinia dodana przez RAFAL

 • 28 May 2013
  Balearia
  • niepotrzebnie wyemitowano film , ktory musieli ogladac wszyscy pasazerowie. Trudno odpoczac w takich warunkach.

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi