Promy Bahamas Ferries

Promy Bahamas Ferries
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Bahamas Ferries - trasy

Promy Bahamas Ferries pływają między wyspami archipelagu Bahamy: Nassau i Spanish Wells oraz Harbour Island i Governor's Harbour. Kup bilet na jedna z tras i napawaj się widokami rajskich wysp.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 30 przed odplywem promu dla pasazerow pieszych i 60 minut przed odplywem dla wszystkich innych pasazerow wlacznie z pojazdami.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Bahamas Ferries- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Bahamas Ferries to czysta przyjemność

  Bahamas Ferries - promy

  Wszystkie przeprawy odbywają się na komfortowych promach Bo Hengy , Sealink Ferry oraz the Seawind, na których nie brakuje napojów chłodzących.

  Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi