Port Promowy Bacolod City

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Bacolod City to główne miasto wyspy Negros położone na północno - zachodnim wybrzeżu. Bacolod jest prężenie rozwijanym się ośrodkiem nauki i technologii. Do głównych atrakcji należy tutaj: plac Bacolod Public Plaza , Capitol Park and Lagoon lub stadion , Panaad Stadium, na którym odbywają się liczne mecze i inne eventy. Co roku w trzeci weekend października ma tutaj Masskara Festival - parada z ulicznymi tańcami, gdzie tancerze noszą maski.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Bacolod City
  • Port Promowy Bacolod City
  • Port Promowy Bacolod City

Terminal Promowy Bacolod City

Operator 2GoTravel oferuje połączenia promowe z Bacolod City na wyspę Luzon do Manila oraz do Cagayan de Oro na Wyspie Mindanao. Terminal znajduje się w Bredco Port 2, Bredco Pier, Bacolod Reclamation Area, Bacolod City.

Dojazd do portu Bacolod City/ Bredco Port 2

Bredco Port 2 lezy na środkowym wybrzeżu miasta w północno- zachodniej części wyspy Negros. Do Bacolod City można bez problem dotrzeć autobusem. Po mieście możesz poruszać się taksówką lub tradycyjnym filipińskim jeepney. Jest to kolorowy, amerykański, terenowy pojazd wojskowy, który wykorzystywany jest do przewozu ludzi.

.

Bacolod City Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

2GO Travel

Bredco Port 2, Bacolod Reclamation Area, Bacolod City, Philippines

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi