Promy Atlas Kompass

Promy Atlas Kompass
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Atlas Kompass/ Adriatic Lines - trasy.

Adriatic Lines oferuje przeprawy z Wenecji na Półwysep Istria w Chorwacji. Wybierz się na rejs do portów w Poreč, Pula, Umag lub Rovinj.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 30 minut przed odpłynięciem promu dla wszystkich pasażerow

Trasy:
8
Najkrótsze przejście:
Rovinj - Wenecja
2 h 45 min
Najpopularniejsza trasa:

Promy Atlas Kompass- Trasy

Oferty Specjalne

  Atlas Kompass/ Adriatic Lines- promy

  Operator przewozi pasażerow na pokładzie klimatyzowanych szybkich promów Prince of Wenecja oraz Adriatic Jet. Na statku znajdziemy bary, taras widokowy i sklep. Podczas przeprawy można podziwiać piękne widoki na Adriatyk.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Atlas Kompass YouTube wideo

  Opinie

  • 09 Aug 2019
   Świetnie
   • Nowoczesny statek, czysty, miła załoga- odpłynęliśmy punktualnie. Tak samo odprawa, wybór miejsca na statku (pomieszczenie klimatyzowane z fotelami lub zewnętrzny taras z krzesełkami), bar z chłodnymi napojami- to wszystko bardzo sprawnie, na wysokim poziomie, polecam. Cena za bilet może troszkę droga, jednak i konkurencja ma takie same ceny lub z różnicą 5 Euro. Statek niestety przybył na miejsce z godzinnym opóźnieniem. Nie zostaliśmy o tym z wyprzedzeniem poinformowani. Dla osób, które mają zaplanowaną dalszą podróż jest to niestety duży minus.

    Opinia dodana przez ELA

  • 06 Aug 2018
   zwiedzanie Wenecji - prom z Chorwacji (Pula)
   • Dodatkowe usługi wykupione na pokładzie promu (usługa przewodnika po Wenecji była profesjonalna i w języku Polskim) były ciekawe i pomocne w zwiedzaniu.

    Opinia dodana przez PATRYK GAPINSKI

  • 28 Jun 2018
   Polecam
   • Z czystym sumieniem polecam podróż promem. Bardzo miła obsługa (zwłaszcza p. Dorota bardzo pomocna). Pozdrawiam!

    Opinia dodana przez PATRYCJA

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi