Port Promowy Antikythira

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Aferry.pl oferuje połączenia na Antykythire z głównego lądu w Grecji oraz z Krety.

Wyspa Antikythira to niewielka skalista wyspa grecka położona między południowym wybrzeżem Grecji a wyspą Kreta. Dokonano tu wiele odkryć archeologicznych, m.in. wrak statku , na którym znajdował się Astrolavos, pierwszy komputer w historii świata i Statua Młodości (Ephivos). Oprócz piaszczystych plaż, Antikythira oferuje również inne ciekawe atrakcje, jaka jest obserwacja migracji ptaków. Żyje tam około 44 mieszkańców, czyli wyspa jest prawie bezludna, doskonale miejsce dla amatorów cichego i ustronnego wypoczynku.

  • Port Promowy Antikythira
  • Port Promowy Antikythira
  • Port Promowy Antikythira

Terminal Promowy Antikythira/ Potamos

Port promowy Potamos na wyspie Antikythira jest położony na jej północnym wybrzeżu. Z portu wypływają promy LANE Line do Gytheion, Kythira, Neapoli i Kissamos na Krecie.

Dojazd do portu Antikythira

Na wyspie brak publicznego transportu. Na wyspę można dojechać wyłącznie promem z okolicznych wysp. Najbliższe lotnisko jest na Krecie.

Antikythira Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi