Prom z Ankona do Split

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 3 przejazdów tygodniowo
  9 h 30 min
  Sprawdź cenę
 • 2 przejazdów tygodniowo
  9 h
  Sprawdź cenę

Tanie ceny Ankona do Split

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Ankona do Split

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Ankona do Split. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Ankona do Split jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Ankona do Split.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Ankona do Split jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 07 Jul 2016
  ok
  • Statek bardzo zniszczony. Niedziałająca klimatyzacja w kabinie, co przy 30 stopniach było dość uciążliwe. Podróż męcząca. Sama odprawa bez zastrzeżeń.

   Opinia dodana przez Anon

 • 19 Aug 2013
  PODRÓŻ BEZ ZASTRZEŻEŃ, ODPRAWA PROMOWA TOTALNYM NIEPOROZUMIENIEM
  • Sama podróż przebiegła bez zastrzeżeń, personel służył pomocą, organizacja wjazdu na prom, wejścia/zejścia z pokładu była prawidłowa, lecz sama organizacja otrzymania biletu (początek odprawy promowej) była jednym wielkim nieporozumieniem. Zaledwie 3 otwarte okienka i mozolna obsługa spowodowały narastające nerwy wśród pasażerów i ostatecznie opóźnienie wypłynięcia.

   Opinia dodana przez Ewa

 • 12 Sep 2012
  opinia o rejsie Ancona -Split
  • Podróż z Ancony do Splitu promem Jadrolinii pozytywnie nas zaskoczyła. Szybko i za przystępna cene, przemiesciłysmy sie z Włoch do Chorwacji. Bardzo dobry czas podróży ( rejs odbywa sie nocą) pozwala na optymalne wykorzystanie czasu , którego zwykle na wakacjach ma się za mało.

   Opinia dodana przez Kasia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi