Promy Anek Superfast

Promy Anek Superfast
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Anek Superfast - trasy

Anek Superfast to spółka znanych przewoźników Anek Lines i Superfast Ferries mająca na celu zapewnić optymalną częstotliwość połączeń i miejsc na pokładach promów między Grecją i Włochami na trasie Ankona - Igoumenitsa - Patras oraz na trasie Pireus - Heraklion na Kretę.

Zabierz jeden z promów Anek Superfast i wybierz się w rejs po Morzu Adriatyckim lub Egejskim

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
20
Najkrótsze przejście:
Bari - Korfu
8 h
Najpopularniejsza trasa:

Promy Anek Superfast- Trasy

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z Promy Anek Superfast to czysta przyjemność

Ważne informacje o bilecie promowym

Przewoźnik promowy Anek Superfast wymaga wymiany emaila z potwierdzeniem rezerwacji na kartę pokładową w biurze w porcie Pireus w kiosku przy bramie 3


Anek Superfast - promy

Folta Anek Superfast składa się z nowoczesnych statków z klimatyzowanymi pomieszczeniami, baza gastronomiczna, odkrytym basenem i tarasami słonecznymi, gdzie można już chwytać wakacyjną opaleniznę.

Nowością na promach Anek Superfast jest usługa Camping Onboard, to znaczy promy te zabierają samochody kempingowe. W cenie biletu z kempingiem można przespać się we własnej karawanie, skorzystać z toalet i prysznicy na pokładzie oraz z punktu elektryczności o napięciu 220W.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

Promy Anek Superfast YouTube wideo

Opinie

 • 21 Oct 2019
  Udana podróż z wypoczynkiem
  • Znakomity sposób przemieszczania się między Italią i Grecją. Można wypocząć, przeczytać intersującą książkę lub wykonać inne zdania i dotrzeć spokojnie do celu!

   Opinia dodana przez JAN

 • 01 Aug 2019
  Polecam tego przewoźnika
  • Opinia bardzo dobra, wszystko na wysokim poziomie. Polecam

   Opinia dodana przez Anon

 • 13 Sep 2018
  Jest ok.
  • Cena zawsze może być lepsza, więc ciężko to ocenić. Ale nie mieliśmy żadnych problemów. Bilety dostaliśmy od ręki, załadowani zostaliśmy szybko i sprawnie. Sama podróż też bez zastrzeżeń. Posiłek w normalnej cenie, urozmaicony. Jedynie kabina trafiła się nam na samym końcu co dawało trochę hałasu.

   Opinia dodana przez Sławek

 • 09 Sep 2018
  Tourists from Poland
  • From Pireus to Kreta boarding was big chaos. Ship rather old. It's good to travel in the night.

   Opinia dodana przez GRZEGORZ

 • 31 Oct 2017
  Szczerze polecam!
  • Szczerze polecam te linie. Przyjemny rejs, miła obsługa, czysty i przytulny pokład. Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżujących samochodem.

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi