Promy Anek Lines

Promy Anek Lines
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Anek Lines - trasy

Anek Lines to wiodący grecki przewoźnik promowy, zapewniający połączenia między Grecją i Włochami oraz Grecją i grecką wyspą Kreta.

Zabierz jeden z promów Anek Lines i wybierz się w rejs po Morzu Adriatyckim, Jońskim, Śródziemnym lub Egejskim do portów Heraklion, Pireus, Wenecja, Igoumenitsa i wielu innych. Kup tani bilet, korzystając z wyszukiwarki obok i ciesz się greckim słońcem.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Anek Lines- Trasy

  Oferty Specjalne

   Anek Lines - promy

   Folta Anek Lines liczy 11 nowoczesnych statków z klimatyzowanymi pomieszczeniami, baza gastronomiczna, odkrytym basenem i tarasami słonecznymi, gdzie można już chwytać wakacyjną opaleniznę.

   Nowością na promach Anek Lines jest usługa Camping Onboard, to znaczy promy te zabierają samochody kempingowe z wyjątkiem trasy Patras - Wenecja. W cenie biletu z kempingiem można przespać się we własnej karawanie, skorzystać z toalet i prysznicy na pokładzie oraz z punktu elektryczności o napięciu 220W.


   Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   wideo

   Promy Anek Lines YouTube wideo

   Opinie

   • 25 Oct 2014
    Znakomite połączenie Italii i Grecji
    • Warto wybrać tę formę podróżowania między Grecją i Italią. W czasie rejsu można skorzystać z wielu form udogodnień na promie. Łączność internetowa daje możliwość kontynuowania pracy. Można przeczytać zaległą lekturę lub przygotować się do zwiedzania.

     Opinia dodana przez Jan

   • 23 Oct 2014
    kucharz za burtę
    • kuchnia słaba, potrawy te same na cały dzień, Dorada podawana na zimno lub wielokrotnie odgrzewana.

     Opinia dodana przez jac zam

   • 02 Oct 2013
    Turystyka
    • Obsługa przy parkowaniu samochodów precyzyjna i życzliwa. Personel chętnie służy pomocą. Kabiny dobrze przygotowane do rejsu. Prom czysty i zadbany. Wszyscy, którzy lubią poznawać świat szerzej niż tylko drogę między lotniskiem a hotelem sposób podróżowania warty polecenia!

     Opinia dodana przez Jan

   • 30 Jul 2013
    Droga na wakacje
    • Wszystko super. Polecam ten sposób dotarcia do Grecji. Prom czysty, obsługa bardzo miła.

     Opinia dodana przez p.przem

   • 03 Aug 2012
    WAKACJE
    • PIERWSZA KLASA OSLUGA SKLEP ZAOPATRZONY SOLIDNIE RESTAURACJA SZEROKI WYBOR MENU

     Opinia dodana przez tomasz kudzin

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi