Port Promowy Andros

 • Porównaj czasy i ceny dla Andros

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

Port Promowy Andros - Ceny od zł224

Aferry.pl oferuje promy na wyspy greckie Syros lub Mykonos z portu na wyspie Andros.

Wyspa Andros jest najbardziej wysuniętą na północ wyspą w archipelagu Cyklad w Grecji. Szczyci się malowniczymi krajobrazami gór, wodospadów, piaszczystych plaż. Mieszkańcy głównego lądu Grecji przyjeżdżają tu chętnie na weekend. Stolicą wyspy jest miasto Andros, którego rynek jest wyłożony marmurem. Znajdują się tu liczne muzea.

Andros- Trasy

Terminal Promowy Andros/ Gavrio

Port na wyspie Andros leży na północno - zachodnim wybrzeżu w miejscowości Gavrio. Blue Star Ferries i Agoudimos Lines obsługują połączenia do Mykonos (wyspa), Rafina (miasto na południowo - wschodnim wybrzeżu Grecji) i Tinos (wyspa).

Dojazd do portu Gavrio

Na wyspie słabo jest rozwinięty transport autobusowy, ale bez problemu można wypożyczyć rower lub samochód.

4 z 5 gwiazdek na podstawie 2 opini

Andros Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Opinie

 • 02 Jun 2017
  Podróż
  • Wszystko Oki jeżeli chodzi o zakup biletu przez aplikację, jednak na duży minus to cena wydrukowania biletu w porcie pani wzięła ode mnie 1euro za wydrukowanie jednego biletu. Tak więc 3 bilety to cena dodatkowo 3 euro. Pozatym Oki.

   Opinia dodana przez Anon

 • 23 Jul 2014
  Polecam
  • Podróż promem przebiegła nam bardzo przyjemnie i komfortowo. Prom jest duży i ma wygodne kanapy do siedzenia, jest kilka bufetów i sklep w którym można kupić pamiątki lub ubrania, torebki. Byliśmy zdziwieni, że tak dużo ludzi płynęło promem i to w obydwie strony, praktycznie wszystkie miejsca były zajęte. Jeżeli ktoś ma chorobę lokomocyjną, jak ja, siedząc w środku w ogóle się nie odczuwa kołysania. Polecam podróż tym promem:)

   Opinia dodana przez Basia