Prom z Ancona do Stari Grad

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • nieregularna czestotliwosc polaczen
  14 h 15 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Ancona do Stari Grad trasa promowa laczy Wlochy z Chorwacja i jest obecnie obslugiwana przez Jadrolinija. Oprócz porównania cen i czasu dla Ancona do Stari Grad, pokazemy Ci równiez wyniki dla 5 alternatywnych tras promowych aby pomóc Ci dostac sie z Wlochy do Chorwacja w najlepszej chwili, za najlepsza cene:

 • Ancona do Zadar
 • Bari do Dubrownik
 • Dubrownik do Bari
 • Split do Ancona
 • Zadar do Ancona

Zarezerwuj prom z Ancona do Stari Grad z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Ancona. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Ancona - Stari Grad

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Ancona - Stari Grad, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Stari Grad

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Ancona do Stari Grad. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Ancona do Stari Grad, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Ancona do Stari Grad

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Ancona do Stari Grad. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Ancona do Stari Grad jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Ancona do Stari Grad.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Ancona do Stari Grad jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 07 Aug 2019
  Wakacyjna opcja podróży
  • Dość ciekawa odmiana dla podróżujących samochodem. Jednak trzeba się przygotować na stanie w kolejce po bilet a potem dlugie oczekiwanie na wjazd samochodem na prom. Wszystko ok 3h. Na promie warunki dość spartańskie. O prysznic nożna pomarzyć. Turyści chcący tanio podróżować rozkładają karimaty i śpią w ogolnodostępnej przestrzeni. Śniadanie w podstawowej wersji. Mimo tych uwag nadal jestem zdania że to ciekawy sposób na podróż z Włoch do Chorwacji.

   Opinia dodana przez TOMEK

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi