Port Promowy Amorgos

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Wyspa Amorgos jest położona na Morzu Egejskim. Często nazywana jest "wyspą wielkiego błękitu". Zachowały się tu ruiny starożytnych miast oraz liczne klasztory położone na szczytach gór. Najciekawszym obiektem jest tu monastyr Hozoviotissa wykuty w pionowej skale. Oczywiście nie brakuje tu pięknych plaż, kąpielisk, kafejek i restauracji dla bardziej leniwych turystów.

  • Port Promowy Amorgos
  • Port Promowy Amorgos
  • Port Promowy Amorgos

Terminal Promowy Amorgos

Na wyspie znajdują się dwa porty promowe Katapola (płn.-zach) i Aegiali (płn. - wsch). Blue Star Ferries oferuje połączenia promowe na Amorgos do portu Katapola z wysp Iraklia, Kos, Koufonissi, Leros, Naksos, Paros, Patmos, Rodos, Schinoussa oraz na główny ląd Grecji do portu Pireus. Na wyspę pływa tez przewoźnik GA Ferries do portu Aegiali z wysp Folegandros, Naksos, Ios, Paros, Santorini, Sikinos oraz z Praeus.

Dojazd do portów Amorgos

Samochodem: Do portów łatwo dojechać z każdego zakątka wyspy.

Amorgos Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi