Promy AlsFærgen

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

AlsFærgen - trasy

AlsFærgen obsługuje połączenia między pięknymi wyspami Morza Bałtyckiego Als i Fionia na trasie między Bojden a Fynshav. AFerry.pl zapewnia tanie bilety oraz promocje na promy AlsFærgen.

AFerry.pl oferuje bilety także na inne trasy promowe do i w Danii oraz promy do Skandynawii.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

  • Kup bilet na prom z AlsFærgen
  • Bezpieczna rezerwacja
  • Podróżuj komfortowo

Ostatnie zmiany

Przewoźnik promowy Alstrafikken zmienił ostatnio nazwę na AlsFærgen (AlsFaergen), która jest oficjalna nazwa duńskiego armatora Alstrafikken.


AlsFærgen - promy

AlsFærgen przewozi pasażerow na promie M/V Thor Sydfyen miedzy Bojden a Fynshav. Na pokładzie można zjeść specjały duńskiej kuchni w tym Smorrebrod (duńska kanapka).

Podczas przeprawy promowej można podziwiać południową cześć Archipelagu Wysp Fiońskich. A jeśli będziesz mieć szczęście to zobaczysz nawet wieloryby.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Przewoźnik promowy

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota, jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem AlsFærgen. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

zmienił ostatnio nazwę na AlsFærgen (AlsFaergen), która jest oficjalna nazwa duńskiego armatora Alstrafikken.


Informacja o odprawie

odprawa konczy sie 15 minut przed planowanym odjazdem

wideo

Promy AlsFærgen YouTube wideo