Promy AlsFærgen

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

AlsFærgen - trasy

AlsFærgen obsługuje połączenia między pięknymi wyspami Morza Bałtyckiego Als i Fionia na trasie między Bojden a Fynshav. AFerry.pl zapewnia tanie bilety oraz promocje na promy AlsFærgen.

AFerry.pl oferuje bilety także na inne trasy promowe do i w Danii oraz promy do Skandynawii.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

odprawa konczy sie 15 minut przed planowanym odjazdem

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Promy AlsFærgen to czysta przyjemność

Ostatnie zmiany

Przewoźnik promowy Alstrafikken zmienił ostatnio nazwę na AlsFærgen (AlsFaergen), która jest oficjalna nazwa duńskiego armatora Alstrafikken.


AlsFærgen - promy

AlsFærgen przewozi pasażerow na promie M/V Thor Sydfyen miedzy Bojden a Fynshav. Na pokładzie można zjeść specjały duńskiej kuchni w tym Smorrebrod (duńska kanapka).

Podczas przeprawy promowej można podziwiać południową cześć Archipelagu Wysp Fiońskich. A jeśli będziesz mieć szczęście to zobaczysz nawet wieloryby.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Przewoźnik promowy

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota, jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem AlsFærgen. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

zmienił ostatnio nazwę na AlsFærgen (AlsFaergen), która jest oficjalna nazwa duńskiego armatora Alstrafikken.


wideo

Promy AlsFærgen YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi