Promy AlsFærgen

Promy AlsFærgen
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

AlsFærgen - trasy

AlsFærgen obsługuje połączenia między pięknymi wyspami Morza Bałtyckiego Als i Fionia na trasie między Bojden a Fynshav. AFerry.pl zapewnia tanie bilety oraz promocje na promy AlsFærgen.

AFerry.pl oferuje bilety także na inne trasy promowe do i w Danii oraz promy do Skandynawii.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

odprawa konczy sie 15 minut przed planowanym odjazdem

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy AlsFærgen- Trasy

  Oferty Specjalne

   Ostatnie zmiany

   Przewoźnik promowy Alstrafikken zmienił ostatnio nazwę na AlsFærgen (AlsFaergen), która jest oficjalna nazwa duńskiego armatora Alstrafikken.


   AlsFærgen - promy

   AlsFærgen przewozi pasażerow na promie M/V Thor Sydfyen miedzy Bojden a Fynshav. Na pokładzie można zjeść specjały duńskiej kuchni w tym Smorrebrod (duńska kanapka).

   Podczas przeprawy promowej można podziwiać południową cześć Archipelagu Wysp Fiońskich. A jeśli będziesz mieć szczęście to zobaczysz nawet wieloryby.


   Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

   Przewoźnik promowy

   Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

   Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota, jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem AlsFærgen. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

   Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

   zmienił ostatnio nazwę na AlsFærgen (AlsFaergen), która jest oficjalna nazwa duńskiego armatora Alstrafikken.


   wideo

   Promy AlsFærgen YouTube wideo

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi