Port Promowy Almeria

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Almeria- Trasy

Oferty Specjalne

Aferry.pl oferuje promy do Maroko i Algierii z portu Almeria w Hiszpanii.

Miasto Almeria jest położone w południowo - wschodniej części Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym. Nazwa Almeria wywodzi się z języka arabskiego i oznacza "lustro morza". W kulturze wyraźne są wpływy afrykańskie. Główną atrakcją przyciągająca turystów jest zamek - Alcazaba, druga po Alhambrze największa forteca muzułmańska w Andaluzji. Inne ciekawe miejsce to El Playazo- największa plaża nudystów w Europie.

  • Port Promowy Almeria
  • Port Promowy Almeria
  • Port Promowy Almeria

Terminal Promowy Almeria

Port ma dogodne położenie w podróżach do Północnej Afryki. Znajduje się na zachodnim wybrzeżu Almerii. Acciona Trasmediterranea obsługuje tu rejsy do Maroko (Nador), Algerii (Oran, Ghazaouet) i innych portów hiszpańskich (Melilla). Obserwuje się tu również duży ruch frachtowy.

Dojazd do portu Almeria

Samochodem: Z Madrytu autostrada A-4/Autovia del Sur w kierunku M-40/E-5/Cordoba i dalej A-4. Zjedz na 292 i weź A44. Następnie zjedź na 118 i weź A-92 w kierunku Murcji. Potem zjedz na 392 i kieruj się A-7 do N340/Almeria/Malaga Ostatecznie zjedz na 443 i wez pierwszy zjazd do Almerii i podążaj za znakami do Almeria Ferry Port.

Pociągiem: Stacja kolejowa leży ok 3 km od portu, skąd można dojechać w inne zakątki Hiszpanii.

Almeria Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Balearia

Puerto de Almeria, 04002, Spain

Naviera Armas

Puerto de Almeria, 04002, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima s/n, C.P. 04002, Spain

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi