Prom z Algeciras do Tanger Med

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 5
  2 h 30 min
  Sprawdź cenę
 • przeprawa codziennie 7
  1 h 30 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Algeciras do Tanger Med trasa promowa laczy Hiszpania z Maroko i jest obecnie obslugiwana przez 5 promowe:

 • AML
 • Balearia
 • FRS
 • Inter Shipping
 • Trasmediterranea

Zarezerwuj prom z Algeciras do Tanger Med z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Algeciras. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Algeciras - Tanger Med

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Algeciras - Tanger Med, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Tanger Med

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Algeciras do Tanger Med. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Algeciras do Tanger Med, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Algeciras do Tanger Med

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Algeciras do Tanger Med

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Algeciras do Tanger Med. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Algeciras do Tanger Med jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Algeciras do Tanger Med.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Algeciras do Tanger Med jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 31 Mar 2019
  Motocyklem do Maroko
  • Duży plus że odprawa celna paszportowa odbywała się podczas rejsu jeszcze większy Plus za szybkie załadowanie motocykli na prom motocykle nie czekają w korkach minus sklep wolnocłowy whisky wcale nie kosztowało mniej niż w Polsce alkohol lepiej zakupić przed wyjazdem ogólnie ocena bardzo dobra Polecam tą linię

   Opinia dodana przez JERZY Najcior

 • 20 Nov 2016
  Słabo
  • Wszystko byłoby dobrze gdyby nie opóźnienia, w obie strony po 2 godziny na tak krótkiej trasie.

   Opinia dodana przez Paweł

 • 28 Jul 2014
  nigdy więcej
  • Prom miał 3 godziny opóźnienia, ledwo zdążyłem na drugi prom z Tanger Med do Livorno. Nikt nic sobie z tego nie robił, żadnej informacji, bajzel na kółkach. Nie chciano mnie wpuścić na terminal z biletem a ferry, po 20 minutach poszukiwań właściwego okienka i odstania kolejnych 20 minut, dowiedziałem się ze bilet od a ferry jest jednak wystarczający, jednak pracownicy na odprawie nie są przeszkoleni i musiałem udać się do kolejnego okienka w celu wydrukowania biletu z kasy.

   Opinia dodana przez Michal Wiklinski

 • 26 Feb 2014
  Wycieczka do Tangeru
  • Bardzo daleko od miasta Tanger (ok. 50km). Inne promy przyplywaja bezposrednio do Portu Tanger

   Opinia dodana przez Michal

 • 24 Sep 2013
  Z indexem w podróży poleca
  • Przeprawa promowa była zorganizowana bardzo dobrze. Wszystko przebiegało sprawnie, a z wcześniejszym wjazdem na prom nie było żadnego problemu. Marokańscy celnicy pozdrawiali nas z uśmiechem, wiedząc, że jesteśmy rodakami Roberta Lewandowskiego. p.s Na promie należy wypełnić specjalny "formularz wjazdowy".

   Opinia dodana przez Z indexem w podróży

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi