Port Promowy Alcudia

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Alcudia- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Alcudia znajduje się na północno - zachodnim wybrzeżu Majorki nad Morzem Śródziemnym. Jest jednym z największych resortów turystycznych w Europie. Miasto posiada wiele zabytków architektury średniowiecznej oraz pozostałości po wpływach rzymskich, np. teatr.

  • Port Promowy Alcudia
  • Port Promowy Alcudia
  • Port Promowy Alcudia

Terminal Promowy Alcudia

Port Alcudia położony jest w południowej części miasta i stanowi atrakcje samą w sobie. Armator Balearia oferuje rejsy do Hiszpanii (Barcelona) oraz do Ciutadella i Mahon na Minorce. Krajobraz portu dopełniają piękne palmy.

Dojazd do portu Alcudia

Samochodem: Wyjeżdżając z Alcudia, kieruj się drogą C-713, a następnie PM 60 lub MA13 na Alcanda, aż zobaczysz znaki na Puerto de Alcudia.

Pociągiem: Najbliższa stacja kolejowa położona jest w Inca w odległości 27km, skąd można kontynuować podróż autobusem lub taksówką. Do Inca kursują pociągi z Palmy, stolicy wyspy.

Autobusem: Z centrum Palmy można zabrać autobus do Alcudia.

Alcudia Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Balearia

Carrer del Moll Comercial, 07410 Alcúdia, Spain

Corsica-Sardinia Ferries

Carrer del Moll Comercial, 07410, Alcúdia, Spain

Trasmediterranea

Carrer del Moll Comercial, 07410, Alcúdia, Spain

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi