Port Promowy Alcudia

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Alcudia- Trasy

Miasto Alcudia znajduje się na północno - zachodnim wybrzeżu Majorki nad Morzem Śródziemnym. Jest jednym z największych resortów turystycznych w Europie. Miasto posiada wiele zabytków architektury średniowiecznej oraz pozostałości po wpływach rzymskich, np. teatr.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Alcudia
 • Port Promowy Alcudia
 • Port Promowy Alcudia

Terminal Promowy Alcudia

Port Alcudia położony jest w południowej części miasta i stanowi atrakcje samą w sobie. Armator Balearia oferuje rejsy do Hiszpanii (Barcelona) oraz do Ciutadella i Mahon na Minorce. Krajobraz portu dopełniają piękne palmy.

Dojazd do portu Alcudia

Samochodem: Wyjeżdżając z Alcudia, kieruj się drogą C-713, a następnie PM 60 lub MA13 na Alcanda, aż zobaczysz znaki na Puerto de Alcudia.

Pociągiem: Najbliższa stacja kolejowa położona jest w Inca w odległości 27km, skąd można kontynuować podróż autobusem lub taksówką. Do Inca kursują pociągi z Palmy, stolicy wyspy.

Autobusem: Z centrum Palmy można zabrać autobus do Alcudia.

Alcudia Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Balearia

Carrer del Moll Comercial, 07410 Alcúdia, Spain

Corsica-Sardinia Ferries

Carrer del Moll Comercial, 07410, Alcúdia, Spain

Trasmediterranea

Carrer del Moll Comercial, 07410, Alcúdia, Spain

Opinie

 • 12 Jul 2018
  Szczęście w nieszczęściu
  • Taki tytuł ponieważ żona z dziećmi nie zdążyła na prom z Minorki ale jak się później okazało to było to szczęście bo prom z Majorki nie wypłynął w drogę powrotną z przyczyn technicznych a był to ostatni prom tego dnia

   Opinia dodana przez JOLANTA

 • 28 Jun 2018
  Podróż
  • Wszystko super..trochę halasliwy

   Opinia dodana przez RENATA

 • 13 Oct 2016
  Opinia
  • Opóźnienie w jedna i druga stronę aż o 2 h niestety spowodowało, że musieliśmy dodatkowo opłacać taksówki, dzięki czemu wydaliśmy całe pieniądze jakie posiadalismy na koniec podróży, ledwo zdążyliśmy na samolot powrotny do domu, całkowity brak profesjonalizmu w tej dziedzinie

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi