Promy Alaska Marine Highway

 • Kup bilet na prom z Alaska Marine Highway
  Kup bilet na prom z Alaska Marine Highway

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Bezpieczna rezerwacja
  Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Podróżuj komfortowo
  Podróżuj komfortowo

  Przeprawa z Alaska Marine Highway to czysta przyjemność

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilet na promy na Alasce na AFerry.pl

Alaska Marine Highway System/ AMHS - trasy

AMHS oferuje przeprawy promowe wzdłuż południowego wybrzeża Alaski na Półwysep Alaska, wyspy na Zatoce Alaska jak Unimak, Kodiak, Unalaska lub wyspy w Archipelagu Aleksandra. Odkryj niesamowite krajobrazy i majestatyczną przyrodę na Alasce, korzystając z połączeń promowych Alaska Marine Highway System.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Alaska Marine Highway - promy

Flota AMHS liczy różne rodzaje promów w zależności od trasy. Promy konwencjonalne z kabinami lub opcją ,camping onboard" - nocleg we własnym namiocie na pokładzie. Promy w ruchu wahadłowym (shuttle ferries) oraz dzienne (Day boats) nie oferują kabin. Na statkach znajdziemy podstawie udogodnienia jak toalety, kawiarnie, prysznice oraz oszklone tarasy słoneczne. Podczas rejsu można obserwować zwierzęta morskie i migrujące ptaki.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Informacja o odprawie

Passengers traveling without vehicles must check in 2 hours prior to departure in Bellingham, and Juneau and 1 hour prior to departure at all other ports.

Promy Alaska Marine Highway - Porty