Promy Alaska Marine Highway

Promy Alaska Marine Highway
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Alaska Marine Highway System/ AMHS - trasy

AMHS oferuje przeprawy promowe wzdłuż południowego wybrzeża Alaski na Półwysep Alaska, wyspy na Zatoce Alaska jak Unimak, Kodiak, Unalaska lub wyspy w Archipelagu Aleksandra. Odkryj niesamowite krajobrazy i majestatyczną przyrodę na Alasce, korzystając z połączeń promowych Alaska Marine Highway System.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Passengers traveling without vehicles must check in 2 hours prior to departure in Bellingham, and Juneau and 1 hour prior to departure at all other ports.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Alaska Marine Highway- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Alaska Marine Highway to czysta przyjemność

  Alaska Marine Highway - promy

  Flota AMHS liczy różne rodzaje promów w zależności od trasy. Promy konwencjonalne z kabinami lub opcją ,camping onboard" - nocleg we własnym namiocie na pokładzie. Promy w ruchu wahadłowym (shuttle ferries) oraz dzienne (Day boats) nie oferują kabin. Na statkach znajdziemy podstawie udogodnienia jak toalety, kawiarnie, prysznice oraz oszklone tarasy słoneczne. Podczas rejsu można obserwować zwierzęta morskie i migrujące ptaki.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi