Akcje promocyjne AFerry.pl

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Maroko Trip 2013 - nowy projekt podróżniczy Z indexem w podróży

Aferry.pl ma przyjemność sponsorować przeprawy promowe dla wyprawy Maroko Trip 2013 organizowanej przez ekipę Z indexem w podróży. Grupa młodych ludzi z województwa lubuskiego po raz kolejny wybiera się w poszukiwaniu przygód. W tym roku pragną zobaczyć Góry Atlas i Wrota Sahary w Maroko. Między 28.06 - 23.08.2013 przemierzą tysiące kilometrów i kilkanaście państw w swoim niezawodnym Ogórku - VW T3. Na swojej trasie będą korzystać z następujących połączeń promowych: Calais - Dover, Liverpool - Dublin, Rosslare - Cherbourg, Algeciras - Tangier Med, Melilla - Almeria, Walencja - Palma del Mallorca i Palma - Barcelona. Wspólna podróż samochodem i promami stwarza większe możliwości na dzielenie kosztów podróży z innymi i daje więcej opcji do zwiedzania. Dowiedz się więcej o carpoolingu.

Cel podroży

Ekipa studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego chce promować nisko - budżetowy i niezależny styl podróżowania. Bez względu kim jesteś, gdzie pracujesz lub studiujesz zawsze możesz dotrzeć do wymarzonych miejsc, poznać nową kulturę i ludzi. Wystarczy oczywiście chcieć. Wyprawa Z indexem w podróży ma inspirować młodych ludzi do organizowania własnych podobnych wyjazdów nie tylko za granice. Jednym ze sposobów na tani wyjazd jest remont starego pojazdu, zebranie odpowiedniej ekipy i kreatywność jak zdobyć na to wszystko pieniądze. Więcej informacji o Maroko Trip 2013 i projekcie Z indexem w podróży

Dołącz do fanów Aferry.pl i Maroko Trip 2013 na Facebooku i YouTube

Dołącz do fanów Aferry.pl i Z indexem w podróży na Facebooku i YouTube , aby czerpać inspiracje na własne podróże i przeprawy promowe.


Sypialny w podróży - Wyprawa do Nordkapp

Aferry.pl wspomaga też grupę studentów z Warszawy skupionych pod nazwą Sypialny w Podróży. Nazwa sypialny dotyczy pojazdu VW T3 w wersji kempingowej. Sypialny w podróży zmierza przejechać Finlandię, Szwecję, Norwegię i Danię w poszukiwaniu nowych przygód, wrażeń i w celu odkrycia najpiękniejszych zakątków Skandynawii. Punktem kulminacyjnym 8500 km wyprawy ma być dotarcie do Przylądka Północnego - Nordkapp w Norwegii. Podczas wyprawy Sypialny będzie korzystał z promów, m.in. z połączenia Tallinn - Helsinki ufundowanego przez Aferry.pl

Cel podróży

Grupa młodych ludzi Sypialny w podróży podobnie jak Z indexem w podróży chce popularyzować nisko - budżetowe wyprawy na własną rękę. Spełnianie marzeń o fantastycznych wakacjach wymaga wyrzeczeń i determinacji, m.in w znalezieniu idealnego pojazdu, który będzie nie tylko środkiem transportu, ale także domem na kółkach. Wymaga umiejętnego połączenia aspektów finansowych z atrakcyjnością wyjazdu.

Dołącz do fanów Sypialny w podróży - Wyprawa do Nordkapp na Facebooku

Dołącz do fanów Sypialny w podróży na Facebooku i YouTube , aby czerpać inspiracje na własne wyprawy i przeprawy promowe nie tylko do Skandynawii.


Breakthelimits.pl - Wyprawa Nordkapp6000

Aferry.pl wraz z Tallink Silja postanowiło pomóc kolejnej ekipie wybierającej się na Nordkapp w tym roku. Liczba 6000 dotyczy liczby kilometrów do przejechania. Czteroosobowa grupa Breakthelimits.pl zmierza przejechać na dwóch kolach Szwecję, Norwegię, Finlandię, Estonie, Łotwę i Litwę w poszukiwaniu nowych przygód. Punktem kulminacyjnym 6000 km wyprawy ma być dotarcie do Przylądka Północnego - Nordkapp w Norwegii i na Spitsbergen oraz zdobycie najwyższego szczytu Skandynawii - Galdhopiggen. Podczas wyprawy grupa Breakthelimits będzie korzystać z promów, m.in. z połączenia Helsinki - Tallinn ufundowanego przez Aferry.pl i Tallink Silja. Więcej informacji o Breakthelimits i projekcie Nordkapp6000

Cel podróży

Grupa młodych ludzi Breakthelimits chce przełamać "swoje słabości", pokonać granice swoje wytrzymałości fizycznej i psychicznej pedałując 6000 km dookoła Skandynawii i wchodząc na najwyższą górę - Galdhopiggen na wysokość 2469 m n.p.m. To będzie swoisty sprawdzian z wytrwałości i próba charakteru. Aferry.pl jest dumne, że będzie wspomagać i propagować takie przedsięwzięcie, które może zainspirować innych to przełamania swoich słabości i realizacji marzeń nie tylko ekstremalnych.

Dołącz do fanów Breakthelimits.pl - Wyprawa Nordkapp6000 na Facebooku

Dołącz do fanów Breakthelimits na Facebooku, aby czerpać inspiracje na własne wyprawy rowerowe i przeprawy promowe nie tylko do Estonii czy Finlandii.


Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi