Port Promowy Ajaccio

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Ajaccio- Trasy

Oferty Specjalne

Na Aferry.pl możesz kupić bilet na promy SNCM lub Corsica Sardinia Ferries z Ajaccio do francuskich portów Marsylia lub Nicea oraz do Porto Torres na Sardynii.

Miasto Ajaccio leży w środkowo- zachodniej części Korsyki na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Jest stolicą Korsyki, wyspy należącej do Francji. W mieście znajduje i się wiele miejsc związanych z rodziną Bonapartych wraz z domem rodzinnym Napoleona. Do głównych zabytków należą: kościół Saint-Erasme i cytadela. Miasto ma charakter turystyczny i status uzdrowiska klimatycznego.

  • Port Promowy Ajaccio
  • Port Promowy Ajaccio
  • Port Promowy Ajaccio

Terminal Promowy Ajaccio

Port leży w pobliżu centrum Ajaccio. Operatorzy promowi Corsica Ferries i SNCM oraz La Meridionale oferują rejsy do Francji (Nicea, Toulon, Marsylia) i Sardynii (Porto Torres).

Dojazd do portu Ajaccio

Samochodem: Droga N193 i D111AE z centrum miasta. Kieruj się znakami na Port Ferry d'Ajaccio. Adres portu: Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio, 20000, France.‎

Pociągiem: Stacja kolejowa znajduje sie w pobliżu terminalu, dokąd przyjeżdżają pociągi z całej wyspy.

Autobusem: Z stacji autobusowej można pojechać autobusem w każdą część Korsyki.

Ajaccio Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

La Meridionale

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio, Corsica

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio,

Corsica Linea

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio, Corsica

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi