Współpraca z AFerry.pl

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Zostań partnerem AFerry.pl, wiodącej strony na świecie z biletami na promy, i zacznij zarabiać na swojej stronie sprzedając bilety na promy za pomocą naszej wyjątkowej wyszukiwarki lub porównywarki

Co oferujemy?

Wyszukiwarka Biletów Promowych
AFerry.pl oferuje unikalne urządzenie do zakupu biletów promowych w czasie rzeczywistym. Twój klient będzie mogli wybrać spośród 1000 tras promowych i 80 przewoźników promowych pływających w obrębie Europy i Północnej Afryki oraz Azji. Potwierdzenie zakupu biletu klient otrzyma na swoja skrzynkę emaliową. Email z numerem referencyjnym należy wydrukować i okazać w porcie podczas odprawy.

Porównywarka Biletów Promowych
Opcjonalnie oferujemy wyjątkową porównywarkę biletów promowych, dzięki której można porównać ceny biletów na różnych trasach na tym samym kierunku lub na tej samej trasie od różnych przewoźników. To urządzenie bez wątpienia da komfort i pewność twojemu klientowi, ze kupi bilet w najbardziej dogodnej cenie.

Wyszukiwarka Biletów Promowych Cargo
W naszej ofercie mamy również urządzenie do rezerwacji biletów promowych dla frachtu. Za pomocą widżetu można wyszukać i porównać ceny biletów dla vanów i innych pojazdów ciężarowych.

Jak zostać afiliantem AFerry.pl i zarabiać na mojej stronie?

Jeśli jesteś internetowym biurem podroży/ agencja lub prowadzisz portal o podróżach i jesteś zainteresowany zarobieniem prowizji, sprzedając bilety promowe, napisz do nas i zacznij zarabiać już dziś.

Jak to działa?

Zbudujemy dla Ciebie wyszukiwarkę/ porównywarkę w postaci kodu HTML z unikalnym numerem referencyjnym, którą łatwo idzie umieścić w dowolnym miejscu na twojej stronie. Dodatkowo możemy zrobić branding z logo twojej strony.

Koszty

Udział w naszym programie afiliacyjnym jest całkowicie BEZPLATNY. Po zaakceptowaniu twojej strony wyślemy ci emailem umowę z warunkami współpracy. AFerry.pl zbuduje dla Ciebie unikalna wyszukiwarkę i wyposaży w link i login do dziennego monitorowania wyników sprzedaży. Co miesiąc otrzymasz tez email z raportem ze sprzedaży za miniony miesiąc. Zarobiona prowizja będzie wpłacana co miesiąc na podane konto bankowe.

Stawka prowizji

AFerry.pl oferuje konkurencyjne stawki prowizji wraz z nowoczesna technologia do zakupu biletów na promy. Standardowo każdy afiliant otrzymuje za każdy sprzedany bilet prowizje dzielona 50/50 miedzy afilianta a AFerry.pl. W sprawie szczegółów proszę o kontakt.

Inne formy współpracy z AFerry.pl?

AFerry.pl zaprasza wszystkich do współpracy na różnych płaszczyznach:

  • udzielanie informacji prasowych w tym, np. pisanie tekstów o przeprawach promowych
  • sponsoring
  • wspólna promocja podobnych usług lub produktów związanych z przeprawą promową, np. przez listy mailingowe
  • jesteśmy otwarci na inne propozycje, zajrzyj na naszą stronę Akcje promocyjne AfFrry.pl

Jak skontaktować się z AFerry.pl ws współpracy?

Skontaktuj się z AFerry.pl, wysyłając email do Affiliates@AFerry.com. Nasz specjalista ds. programu partnerskiego pomoże ci zostać naszym afiliantem i odpowie na wszystkie pytania dotyczące wszelkich form współpracy z AFerry.pl.


Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi