Promy Aegeon Pelagos

Aegeon Pelagos
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Na AFerry znajdziesz bilety na Aegeon Pelagos trasy promowe. Aegeon Pelagos to wiodacy operator promowy na trasach miedzy Cyklady, Dodecanese Islands, Grecja i Kreta. Podrózujac z Aegeon Pelagos, przezyjesz niezapomniane chwile na pokladach nowoczesnych promów o wysokim standardzie. Aegeon Pelagos zapewnia oferty specjalne na trasach do Anafi, Chalki, Heraklion, Karpatos, Milos, Pireus, Rodos i Santorini. Na AFerry kupisz nie tylko bilety, ale równiez porównasz Aegeon Pelagos z do 9 przewoznicy umozliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze swiadomoscia, ze jest to najlepsza oferta dla ciebie - w tym na Aegean Speed Lines, ANEK Superfast, Blue Star Ferries, Dodekanisos Seaways i Golden Star Ferries.

Kliknij na wybrana trase ponizej, aby zobaczyc dokladny rozklad rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa pzynajmniej 30 minut przed odplywem dla pasazerow pieszych i 60 minut przed odplywem dla wszystkich innych pasazerow.

Trasy:
56
Najkrótsze przejście:
Anafi - Santoryn
1 h 30 min
Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Aegeon Pelagos- Trasy

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z Promy Aegeon Pelagos to czysta przyjemność

Opinie

 • 17 May 2019
  Bardzo przyjemnie
  • Fajna podróż, sympatyczna atmosfera i miła obsługa. Wygodna i szybka rezerwacja

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi