Promy Adriatica Traghetti

Promy Adriatica Traghetti
Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Adriatica Traghetti - trasy

Adriatica Traghetti to jeden z przewoźników promowych oferujących połączenia promowe między Włochami i Albanią. Dzięki AFerry.pl możesz kupić bilet promowy na przeprawy przez Adriatyk z Adriatica Traghetti z portu Durres do Bari. AFerry.pl ma zawsze tanie bilety oraz promocje na promy Adriatica Traghetti.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Passengers must always check in at the point of embarkation in the maritime stations, not less than two hours prior to the advertised sailing time (we suggest 3 hours in high season).

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Promy Adriatica Traghetti- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Promy Adriatica Traghetti to czysta przyjemność

  Adriatica Traghetti - promy

  We flocie Adriatica Traghetti pływają promy Adriatica I oraz Ankara. Statki posiadają nowoczesne wyposażenie i infrastrukturę w tym sklep wolnocłowy oraz restauracje z kuchnią włoską i albańską.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi