Promy Adria Ferries

Promy Adria Ferries
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Adria Ferries - trasy

Adria Ferries to jeden z przewoźników promowych oferujących połączenia promowe między Włochami i Albanią. Dzięki AFerry.pl możesz kupić bilet promowy na przeprawy przez Adriatyk z Adria Ferries z portu Durres, Bari i Ankona. AFerry.pl ma zawsze tanie bilety oraz promocje na promy Adria Ferries.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

odprawa jest co najmniej 3 godziny przed planowanym odjazdem

Trasy:
4
Najkrótsze przejście:
Bari - Durres
8 h
Najpopularniejsza trasa:

Promy Adria Ferries- Trasy

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przeprawa z Promy Adria Ferries to czysta przyjemność

Adria Ferries - promy

We flocie Adria Ferries pływają promy Riviera Adriatica oraz Riviera del Conero. Statki posiadają nowoczesne wyposażenie i świetną obsługę.

Promy Adria Ferries mają też samoobsługową restauracje z kuchnią włoską, bary, basen, sklepy wolnocłowe oraz tarasy słoneczne, na których można chwycić piękną opaleniznę.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na AFerry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota, jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem Adria Ferries. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

wideo

Promy Adria Ferries YouTube wideo

Opinie

 • 05 Oct 2014
  podróż promem
  • Odprawa w Ankonie zła, brak informacji związku z opóźnieniem promu, kabina na promie nieposprzątana

   Opinia dodana przez wiesław

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi