Port Promowy Aberdeen

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Na Aferry.pl możesz kupić bilet na promy Northlink z Aberdeen do portu Kirkwall na Orkadach lub Lerwick na Szetlandach.

Miasto Aberdeen jest położone w północno - wschodniej Szkocji u ujścia rzek Dee i Don do Morza Północnego. Nazywane jest Granitowym Miastem, bo większość starych budynków zbudowano z granitu. Do głównych zabytków nalezą wczesnogotycka katedra St. Machar i Marishall College. Tutaj urodziła się piosenkarka Annie Lenox.

  • Port Promowy Aberdeen
  • Port Promowy Aberdeen
  • Port Promowy Aberdeen

Terminal Promowy Aberdeen

Port znajduje się w południowo - wschodniej części miasta. Można stąd wypłynąć w rejs z linią Northlink na Orkady(Kirkwall) i na Wyspy Szetlandzkie (Lerwick). Jest to również duży port rybacki.

Dojazd do portu w Aberdeen

Samochodem: Droga A90 do Aberdeen z Peterhead lub Forfar; alternatywnie z Inverness droga A96. Kieruj się znakami na Ferry Port.

Pociągiem: Stacja kolejowa znajduje się w pobliżu terminalu na ulicy Guild Street, skąd przyjeżdżają pociągi z Edynburga i Glasgow, które mają połączenie z resztą Anglii.

Autobusem: z pobliskiej stacji autobusowej można pojechać autobusem w każdą część Wielkiej Brytanii.

Aberdeen Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

NorthLink

Jamieson's Quay, Aberdeen, AB11 5NP, Scotland

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi