Promy A''Line Ferry

 • Kup bilet na prom z A Line Ferry
  Kup bilet na prom z A Line Ferry

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Bezpieczna rezerwacja
  Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Podróżuj komfortowo
  Podróżuj komfortowo

  Przeprawa z Promy A Line Ferry to czysta przyjemność

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilety na promy na rejs między japońskimi Wyspami Riukiu

A''Line Ferry - trasy

Przewoźnik A Line Ferry oferuje połączenia promowe między wyspami (Amami, Tokunoshima, Okinawa, Kiusiu, Okinoerabu i Yoron) w archipelagu Wysp Południowo - Zachodnich, zwanych Riukiu lub Nansei w Japonii. Wyspy rozciągają się między Kiusiu a Tajwanem.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

A Line Ferry - promy

Przewoźnik posiada 2 statki Akebono oraz Naminoue. Na pokładzie znajduje się restauracja, sklep, prysznice, przechowalnie bagażu. Turyści mogą podziwiać z promu piękne widoki na wody Pacyfiku i inne mniejsze japońskie wysepki. Kabiny dostępne w klasie pierwszej (jukata, ręcznik, szczoteczka do zębów) i drugiej w stylu japońskim.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Informacja o odprawie

Odprawa promowa dla pieszych pasażerów rozpoczyna się co najmniej 30 min przed planowanym odpłynięciem promu, a co najmniej 2h przed dla pasażerów z pojazdami odpływających z Kagoshima. W przypadku innych portów odprawa dla pasażerów z pojazdami rozpoczyna się co najmniej 1h przed odpłynięciem promu.

Promy A Line Ferry - Porty

wideo

Promy A Line Ferry YouTube wideo