Promem na ślub lub w podróż poślubną

Mapa
  • Promem na ślub lub w podróż poślubną

    Ciekawa opcja na dojazd

Przeprawy promowe na ślub lub w podróż poślubną za granicą

Pobieracie się wkrótce za granicą? A może planujecie podróż poślubną w Europie z własnym samochodem?

Wygraj rejs poślubny po Bałtyku

Jeśli nie macie jeszcze planów na podróż poślubną, to skorzystajcie z naszego konkursu z szansą na wygranie biletu na romantyczną przeprawę promową po Bałtyku do 31.05.2017 na jedną z następujących tras:

  • Tallin- Sztokholm
  • Tallinn - Helsinki
  • Turku - Sztokholm
  • Helsinki - Sztokholm
Rejs dotyczy dwóch osób z samochodem osobowym, nocleg w kabinie z widokiem na morze plus śniadanie na promie

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  • zaakceptować Warunki Konkursu
  • wysłać email na affiliates@aferry.com z dopiskiem konkurs, podając wasze imiona, datę ślubu i dlaczego chcecie odbyć rejs poślubny po Bałtyku.

Konkurs trwa do 29.09. Losowanie 30.09.2016.

Wyjazd na ślub za granicę własnym samochodem

Ślub i wesele za granicą kojarzy się nam przede wszystkim z piękną plażą, rajską wyspą lub innym egzotycznym miejscem. Aczkolwiek dla wielu Polaków mieszkających poza ojczyzną, ślub za granicą będzie oznaczał wyjazd do kraju narodzenia.

Większość par wybierze się do Polski samolotem, ale warto tu wspomnieć o korzyściach płynących z takiej podróży własnym pojazdem. Rodacy mieszkający w Wielkiej Brytanii, w Irlandii, Skandynawii, na Korsyce lub na innych śródziemnomorskich wyspach będą musieli skorzystać z przepraw promowych. Największym atutem podróży promem jest nieograniczona ilość bagażu. Być może na ślub i wesele w Polsce chcemy zabrać specjalne dekoracje lub suknie ślubną. Jadąc własnym pojazdem i promem nie musimy się bać o nadbagaż, za który trzeba drogo zapłacić podczas lotu. Poza tym taki road trip może zniwelować przedślubny stres lub być okazją do nacieszenia się własnym towarzystwem, na co brakowało czasu w ostatnich miesiącach. W drodze powrotnej natomiast nie będzie problemu z zabraniem ślubnych prezentów.

Ciekawym pomysłem będzie także zrobienie sobie dodatkowej sesji ślubnej na promie podczas zachodu słońca. Podczas przeprawy z powrotem można przebrać się w ślubne stroje i zrobić wyjątkowe zdjęcia. Oczywiście jest to opcja dla pań lubiących wiatr we włosach, bo na tarasach zewnętrznych jest bardzo wietrznie.

Wyjazd w podróż poślubną za granicę własnym samochodem

Któż z nas nie zna scen z amerykańskich filmów, kiedy młoda para odjeżdża z wesela prosto w podróż poślubną z trzaskającymi puszkami zaczepionymi do auta.....Póki co takie widoki nie są standardem dla polskich wesel, jednakże podróże poślubne tak. Niektórzy nowożeńcy szukający przygód z pewnością wybiorą się z podróż własnym samochodem i odwiedzą kilka krajów. W drodze na Zakintos, Korsykę, Sardynie lub inne wyspy będziemy musieli skorzystać z przepraw promowych. Rejs będzie nie tylko romantycznym urozmaiceniem podróży poślubnej, ale także okazją do zrobienia sobie dodatkowych zdjęć w ślubnych strojach. Wiele par robi sobie sesje ślubne właśnie podczas podróży poślubnej. Niektóre suknie ślubne mogą zabrać dużo miejsca w bagażu, dlatego wyjazd z własnym pojazdem rozwiązuje taki problem.

©Wszystkie prawa zastrzeżone - AFerry.pl. Teksty są objęte prawem autorskim

zapisz sie i zaoszczedz

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Odwiedź nas na

Facebook
Twitter
Google Plus
Nk
YouTube