Promem na EURO 2012 i Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie

Mapa
  • Promem na wydarzenia sportowe

    EURO 2012 i Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie

Czyli najdogodniejsze przeprawy promowe dla polskich kibiców mieszkających w różnych częściach Europy

Jeśli masz wątpliwości jak najlepiej dojechać na wybrany mecz lub olimpiadę, zapoznaj się z proponowanymi przez Aferry.pl trasami promowymi.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012, czyli EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Jeśli mieszkasz w Anglii i planujesz podróż samochodem do Polski na mecze Euro 2012 w dniach 8.06-1.07.2012, musisz zastanowić się czy chcesz płynąć promem DFDS Seaways (wcześniej Norfolkline), P&O Ferries czy jechać tunelem z Eurotunnelem , aby przedostać się przez Kanał La Manche. Zarówno promy jak i Eurotunel są dobrym sposobem przemieszczania się miedzy Anglia i kontynentem, ale różnice mogą wynikać z naszych własnych potrzeb i upodobań oraz ceny biletu.

Polacy z Irlandii mogą jechać przez Anglie i przeprawić się dwa razy (raz przez Morze Irlandzkie i drugi raz przez Kanał La Manche) lub plynac bezpośrednio z Rosslare do francuskich portów w Cherbourg lub Roscoff.

Promy na Euro 2012 i Letnią Olimpiadę w Londynie. .
Promy na Euro 2012 i Letnią Olimpiadę w Londynie.

Bez względu, gdzie mieszkasz, Aferry.pl oferuje bilety na wszystkie trasy promowe w Europie. Skorzystaj z porównywarki obok i zarezerwuj prom na Euro2012 lub letnią olimpiadę!

Polonia w Skandynawii może korzystać z krótkich połączeń promowych z Norwegii do Danii (Kristiansand - Hirtshals) lub z Szwecji do Niemiec (Trelleborg - Sassnitz). Oczywiście, ci którzy preferują długie rejsy, wówczas z szwedzkich portów z Ystad, Nynäsham i Karlskrona mogą zabrać promy bezpośrednio na polskie wybrzeże.

Polscy emigranci w Finlandii mogą płynąć bezpośrednio z Helsinek do Gdyni lub wybrać krótszą przeprawę z Helsinek do Tallina.

Letnie Igrzyska Olimpijskie 27.07-12.08 - London Olympics 2012

Jeśli wybierasz się autem z Polski do znajomych na Wyspach, aby oglądać na żywo letnią olimpiadę w Londynie, skorzystaj z naszego poradnika prom czy Eurotunel . Przewoźnik DFDS Seaways włączył do swojej floty dodatkowy prom Deal Seaways, który ma przewozić kibiców przez Kanał La Manche na Olimpiadę i Mistrzostwa Piłki Nożnej. Rodacy z Irlandii mogą wybrać się promem z Dublina do Holyhead lub Liverpoolu lub z Rosslare do Pembroke/ Fishguard.

Polscy kibice mieszkający w Holandii maja do wyboru przeprawy z Hoek van Holland do Harwich lub z belgijskiej Ostendy do Ramsgate.

zapisz sie i zaoszczedz

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Odwiedź nas na

Facebook
Twitter
Google Plus
Nk
YouTube