Promy do Urugwaju

Mapa
 • Urugwaj - promy

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Promy do Urugwaju

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup tani bilet na promy do Urugwaju. Wszyscy przewoźnicy i trasy promowe

AFerry.pl oferuje połączenia promowe do Urugwaju. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy z Colonia Express lub Buquebus, np. z Buenos Aires do Montevideo.

Trasy promowe do Urugwaju

Przewoźnik Colonia Express lub Buquebus oferuje połączenia promowe między Argentyną i Urugwajem przez La Plata na kilku trasach z Buenos Aires do Colonia, Montevideo czy Punta del Este.

Więcej o Urugwaju

Urugwaj leży na wschodnim wybrzeżu Ameryki Południowej oraz na północnym brzegu La Platy. Jest to nizinny kraj głownie o charakterze rolniczym. Z roku na rok wzrasta atrakcyjność kraju. Turyści spragnieni słońca wybierają się głownie do resortów w Punta Del Esta, natomiast amatorzy turystyki kulturowej z pewnością odwiedzą historyczna część Colnia de Scaramento (UNESCO) lub stolice Montevideo. Warto zobaczyć tutaj również malowniczy Rezerwat Biosfery UNESCO Bañados del Este . Obszar dzika trawiasta pampa - królestwo dla ptactwa wodnego z pięknym jeziorem Mirim. Podczas pobytu w Urugwaju warto wybrać się w rejs przez La Plata do sąsiedniej Argentyny, np. na tarsie z Montevideo do Buenos Aires.

Promy do Urugwaju - Informacje o przeprawach i rozklady promów

Przepraszamy, ale nie mamy obecnie zadnych informacji o przeprawach i rozkladach promów. Moze to byc spowodowane tym, ze dana trasa jest sezonowa lub chwilowo nie sprzedajemy na nia biletow. Skorzystaj z alternatywnych tras, odwiedzajac nasza strone Trasy promowe.

zapisz sie i zaoszczedz

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Odwiedź nas na

Facebook
Twitter
Google Plus
Nk
YouTube